Тваринам теж потрібні косметичні засоби

Витрати на обожнюваного вихованця ніколи не зупиняли люблячого господаря. І для чотириногого друга купується все найкраще. За статистикою, три чверті всього сектора зоотоварів припадає на різні види кормів для домашніх тварин, і чверть – на засоби догляду за ними.
Шампуні, спреї і креми, наповнювачі для туалетів, іграшки, аксесуари і безліч інших товарів об'єднуються в категорію «засоби по догляду» або просто – «косметика для тварин». Мережа, в якій відбувається поширення цих товарів, вельми обширна і включає в себе всі види магазинів, маркетів і аптек.
Вийти на ринок косметики для тварин можна вдало, тільки якщо ви пред'явите якісний і недорогий товар. Таким продуктом стане вітчизняна продукція. Якісно вона вже давно перестала поступатися закордонним аналогам, а в ціновому відношенні вигідно виграє у імпортного товару. Наші споживачі охоче вибирають засоби по догляду для своїх вихованців з марками вітчизняних виробників.
Косметичні лінії для тварин формуються не за статевою ознакою, як для людей, а за видовою належністю, за характером вовни. Хоча, в цілому, технології виробництва людського і звіриного косметики мало чим різняться. Хіба що, часом засоби для тварин менш алергенні і більш якісні з погляду застосовуваних у них активних речовин. Ні для кого не секрет, що часом косметика для тварин використовується людьми як засобів особистої гігієни.А про мазі, які призначені для чотирилапих говорять як про кращих засобах при лікуванні захворювань опорно-рухового апарату, наприклад.
З чого починати виробництво?
Виробництво косметики для тварин засноване на використанні того самого обладнання, що застосовується для випуску засобів для людей. Тому вибір техніки не буде складним, так само як і компонентів для їх виготовлення.
Перш за все, необхідно підібрати приміщення, яке буде відповідати вашим потребам. Адже вам доведеться розміщувати виробництво, оснащувати склади та офіс.
Наступним кроком має стати підбір кваліфікованого персоналу. Адже від рівня майстерності ваших працівників залежатиме якість продукції вашою фірмою продукції. Вам знадобляться хіміки, технологи і косметологи.
Важливим чинником є наявність якісної сировини. Пошук його постачальників починається одночасно з початком складання бізнес-плану підприємства. В цей же час слід потурбуватися каналами збуту готової продукції.
Прорахувавши витрати на первинний внесок за оренду приміщення, заробітну плату, сировину та обладнання ви зможете приблизно визначити розмір стартових вкладень у задумане вами підприємство.
Що випускати?
Найбільшим попитом користуються засоби по догляду за собаками і кішками. Це шампуні і дезодоранти, спреї та лосьйони для вовни, косметика для виставок.
З метою розширення асортименту має сенс налагодити виробництво аксесуарів для домашніх тварин.
Поступово ви налагодите виробництво найпопулярніших товарів, і ваша фірма зможе скласти конкуренцію на ринку зоотоварів.