Добрий порятунок від надокучливих комах

Кожне літо у нас з'являється одна турбота — комарі. Вони зможуть дістати вас скрізь, навіть якщо живете за містом, або проживаєте на 8-му поверсі простого будинку, або просто проводите час на свіжому повітрі. Ці жахливі комахи усвідомили одне, що в містах є теплі підвали, а заміські будинки знаходяться, найчастіше, з лісами і річками. А саме ці ситуації сприяють розмноженню комарів. А ми в свою чергу повинні страждати від мерзенного писку і нестерпного свербежу після їх укусів. До того ж ці укуси можуть виявитися зовсім небезпечними.

Тим не менше, якщо вам заважають дрібні комарі, не варто панікувати. Ці особи є самцями, вони дуже активні у зв'язку наближення періоду спарювання. Але є також більш великі комарі, прозвані в народі малярійні, але це прості долгоножки, до того ж вегетаріанці.

Відрізняються вони ще і по періоду енергійності, так як одні кусають з травня місяця, а інші — вже ближче до літа. Але жоден комар не вкусить вас при температурі близько 28 С.

Запліднені самки можуть вжалити приблизно 8 разів за ніч, при відповідній вологості повітря 80-90% і температурі не більше 17 С.

Війна з комарами затяглася на тривалий час. Тому кожен день вчені придумують все нові кошти. Вони поділяються на два види: перший використовується для нашкірного застосування, а другий – для відлякування від приміщень.

Фуміганти зараз дуже популярні. Серед них є такі представники: «таблетки» і спіралі. Дим спіралі дуже ефективний для боротьби з багатьма видами літніх комах, що пояснюється їдким запахом для їх. До того ж і людям цей запах може, не сподобається. Рекомендується використовувати дані спіралі на відкритих територіях, в добре провітрюваних приміщеннях. Кожна друга сім'я знає, що таке фумігатори і не з чуток знають, як ними користуватися.Сам прилад безпосередньо включається в розетку, перед тим помістивши пластину, вона насичена хімічної субстанцією, яка при підвищенні температури погано діє на комарів. Але. На жаль, ці прилад теж варто використовувати в приміщенні з доброю вентиляцією. Спреї і різні крему від комарів не менш популярні, ніж спіралі. Їх наносять на оголені ділянки тіла, але не в якому разі не втираються. Їх дії складає приблизно 3 години.

Але до всього вище сказаного, можна ще додати один спосіб боротьби з надокучливими комахами. Це реалізація ламп проти комарів. Так саме торгівлею цими лампами, пропонуємо зайнятися.

Такі лампи теж існують декількох видів. Є такі, які просто своїм світінням вже відлякує або заманює в пастку комах. Але існують і такі, що відлякують ультразвуком.

Різноманітність ламп просто вражає, вони є різних розмірів, форм і методом пристосування, наприклад: невеликі підвісні ліхтарики або у вигляді простих лампочок. Лампа для боротьби з комахами має купу плюсів в порівнянні препаратів хімічного впливу. По-перше, незначне використання електроенергії. По-друге, відсутність виділення шкідливих речовин. А також для реалізації відлякування комах не вживаються елементи хімічного походження. І найголовніше радіус ураження літаючих комах становить 100-150 метрів, що забезпечує знищення на 96 % всіх паразитів.

Починаючи поширювати подібні лампи, зверніть увагу на мешканців, які мають заміські будинки або дачі, так як вони будуть в першу чергу вашими потенційними споживачами.

І наприкінці хочеться сказати про рекламу. Ви можете реалізувати її через Інтернет і місцеві газети. Також можете вже безпосередньо на території селищ, розклеїти оголошення. Також для просування вашого бізнесу можна створити інтернет-магазин, в якому детально опишіть кожне виріб, їх характеристики. Це значно покращить ріст вашого власного бізнесу. І хотілося б відзначити, ніколи не купуйте підробок. Такими речами будуть користуватися не всі покупці, а лише ті, які розбираються в даному обладнанні.Але при цьому, продавши кілька таких зразків, ви просто приречені втратити кількох покупців, що немало важливо.