Заробляємо, розписуючи фасади будівель

Для митців, які на міських вулицях шукають визнання і самовираження, образотворче мистецтво у вигляді розписів фасадів будівель сьогодні потроху стає не просто розвагою. Для більшості розпис елементів міської архітектури (огорож, фасадів будівель) поступово переростає в перспективний вид бізнесу. Адже світ навколо бажають змінити велику кількість людей. Це відноситься і до власників будівель.

Якщо прогулятися по закутках міста, можна легко помітити, що більшість будівель десяти — двадцятирічної давності виглядають одноманітно, нецікаво і сіро. Вони мають мало відрізняються розташування, колір та архітектуру. Сьогодні ви знайдете величезну кількість застарілих багатоповерхівок, які значно втратили свою привабливість і більше тепер схожі на величезного розміру, сірі і обшарпані коробки з картону.

І щодня весь цей «чудовий» вигляд, своїх мешканців зустрічає щоранку. У такого роду умовах можна від нудьги і «позеленіти».

А тепер уявіть, щоб люди, виходячи зі своїх будинків, стикалися б з яскравими життєрадісними, розміром з будинок картинами, а не з бетонними сірими стінами. Напевно, у багатьох від уведенного настрій б піднявся, і день б проходив в позитивному ключі. Так давайте ж усім цим людям допоможемо, і разом з цим організуємо новий бізнес з мінімальними вкладеннями і низькою конкуренцією.

До речі, цей бізнес організувати може за бажанням буквально будь-яка людина, незалежно від присутності навичок у художній сфері. Втім, тут вітається наявність хорошого смаку. Безумовно, цей варіант буде ідеальним для діючих або колишніх художників або майстрів стріт-арту. По суті, від малювання на полотні принципи розпису фасадів мало чим відрізняються. Картина тільки виходить більше на порядок. В даному випадку, для старту, практично не знадобиться грошових вкладень.У спеціаліста (особливо з досвідом) є можливість самостійно почати роботу, тобто без залучення митців з боку.

Якщо ж всіх необхідних здібностей у вас немає, тоді доведеться звернутися до фахівців у даній області. Зрозуміло, «за дякую» працювати не стане жоден розумний чоловік. Знайдіть хорошу мотивацію. В цьому плані підійде хороша щомісячна зарплата або частину прибутку. Краще останній варіант. В такому випадку ви зможете уникнути зайвих витрат, так як деякий час у вас просто може не бути замовлень. Від реалізації проекту своїм художникам ви можете пропонувати від сорока до п'ятдесяти відсотків прибутку.

Наступним етапом стає придбання особливої фарби для фасадів. Тут можна вибирати. У першому варіанті ви може заздалегідь робити закупівлю всього необхідного, щоб приступити до роботи негайно після отримання замовлення. Але, при цьому, доведеться вкласти особисті гроші. Наступний варіант підійде тим, хто хоче без вкладень запустити цей бізнес. Укладаючи з клієнтом договір, ви отримаєте передоплату, і після цього всі необхідні матеріали закуповуються. Отже, з власної кишені ви ні копійки не вкладаєте. Клієнт оплачує всі витрати.Ще одним плюсом такого підходу є те, що ви будете закуповувати лише ті фарби, які саме в даний момент потрібні. Добре це тим, що ви зможете уникнути засихання і псування фарб.

Ще одним важливим перевагою в цьому бізнесі є те, що немає необхідності в рекламі. Вкладення в рекламу можуть знадобитися лише на початкових етапах, при пошуку перших клієнтів. Ну а в подальшому, вашими біг-бордами, візитками і рекламними банерами будуть ваші роботи.

Потенційних клієнтів можна шукати як серед власників всіляких фабрик, заводів та компаній, які бажають зрадити своїм сірим і нудним будівель яскравий зовнішній вигляд, так і серед приватних домовласників, яким у повсякденному житті не вистачає креативу. Ви можете, крім фасадів, пропонувати розпис вітрин, тротуарів, колон, всіляких огорож, гаражів і т. п. Все обмежується тільки вашою фантазією і бажаннями замовників. Успіхів вам!