Відкриваємо подобу караоке (мувіоке)

Карамуви або мувіоке є побратимом караоке. Відрізняється воно від останнього тим, що учасники мувіоке, замість того, щоб співати, за улюблених героїв у фільмах читають тексти. Вони, як і у свого попередника, виступають у вигляді звичайних субтитрів на екрані, так як в фільмах, які дивлячись на DVD.

В Америці популярність стрімко набирає ця новомодна розвага під назвою «мувіоке». У чому «фішка»? Мувіоке або карамуви, по суті, являє собою одну з різновидів караоке. Призначене воно для тих, хто любить дивитися фільми. У Нью-Йорку недавно з'явився перший салон, який сотні людей збирає кожен вечір. Проходять сеанси в одному з нью-йоркських барів. І це розвага придумано абсолютно випадково.Ця ідея прийшла в голову одній дівчині, яка, коли знімався документальний фільм про хлопця, який розмовляв всілякими цитатами з різноманітних кінокартин. Останню вже встигли прозвати «принцесою карамуви». До речі, нещодавно вона на свій винахід отримала патент...

Окремі засоби масової інформації називають з іронією мувіоке шансом для невдалих акторів. Вся суть даного розваги полягає в тому, що на екрані, замість кліпу відповідної пісні (караоке) демонструється популярна кінострічка, при цьому, голоси якихось персонажів не чути. Кожен, хто бажає випробувати на собі, як це бути актором, може озвучити кого-небудь з кіногероїв. До речі, багато, для того, щоб повністю увійти в роль, копіюють рухи і жести акторів.Таким чином, головною відмінністю даної забави від караоке в тому, що тут, замість того, щоб співати, вимовляють замість акторів відповідні фрази. І будьте впевнені, тих, хто бажає разом із зірками спробувати зіграти як у зарубіжному, так і вітчизняному кіно знайдеться достатня кількість.

Працює це наступним чином. Відвідувач вибирає вподобану йому сцену у фільмі, і бере в ній участь. Далі необхідно піднятися на сцену. Позаду сцени встановлюється екран, на якому, без звуку, йде фільм з субтитрами. Перед вами на сцені також стоїть монітор, на якому показується аналогічного роду картинка. Все інше буде залежати тільки від вас можливостей і амбіцій. Участь можуть приймати кілька людей, в залежності від обраного фільму і сцени в ньому. Крім того, що персонажів зазвичай можна озвучувати, для різноманітності можна також застосовувати жести і міміку героїв.

З точки зору організації даного бізнесу, у виконанні всі технічні аспекти

тут дуже прості. Вам потрібні диски з фільмами, DVD-плеєр і великий екран. Вперше DVD з субтитрами для мувіоке створила компанія Fooseoke. З допомогою нього, кожен бажаючий сам з представленої «бібліотеки» може вибрати потрібний фільм, конкретний епізод або навіть певного актора, якого він хотів би озвучити.

У нашій країні вже також були спроби створити мувіоке. Приміром, ідею створити салон мувіоке висунув співак Янош. За його пропозицією, воно було б призначене спеціально для підліткового та дитячої аудиторії. Тобто, тамтешня відеотека, повинна містити різноманітні мультфільми Уолта Діснея, мультфільми, такі як «Шрек» і казки «Гаррі Поттер», «Володар кілець» і т. п. Більшість експертів сходяться на думці, що такий напрямок у бізнесі, як мувіоке володіє непоганим майбутнім.

Мувіоке можна встановити практично в будь-якому місці. Тобто там, де є можливість поставити великого розміру екран. По суті, воно може знаходитися в будь-якій зоні відпочинку зі значною кількістю людей. Чудово підійдуть парки відпочинку і культури, санаторії, пляжні території. Хороший варіант для розміщення мувіоке – в кафе або, приміром, в барі.

Ваша потенційна прибуток повністю буде залежати від того, наскільки відвідуване ваш заклад. В умовах того, що подібні розваги для багатьох міст є нововведенням, без реклами просто не обійтися. Також подбайте про ретельно продуманому місцезнаходження та оптимальні ціни для ваших відвідувачів.