Франшиза «Chocolate Dream»

Як мені здається, кожен з вас коли-небудь шоколад. Так-так, саме звичайну шоколадку. Але, як ви пам'ятаєте, це звичайна плитка шоколаду, така прямокутна і нічим особливим не виділяється. А ви коли-небудь думали про те, щоб подати цей же шоколад, але у незвичній формі? Така можливість є, з компанією Chocolate Dream.

Переваги та плюси франшизи Chocolate Dream

Якщо ви зважилися на покупку франшизи Chocolate Dream, то ви отримуєте деякі переваги, наприклад, такі, як, по-перше, повний пакет обладнання і матеріалів, який дозволить вам негайно почати отримувати заробіток. По-друге, це чотирирічний досвід компанії, який вони будуть передавати вам протягом інтенсивного дводенного курсу. По-третє, це підтримка, обслуговування і ремонт обладнання, оперативна поставка всіх необхідних елементів. По-четверте, ви отримаєте чудовий сайт, який буде готовий приносити прибуток.По-п'яте, це ефективні інструменти управління і ведення бізнесу. По-шосте, ви отримуєте таку річ як бізнес-консалтинг. В-сьомих, Chocolate Dream – це бренд, який користується довірою в світі свят і символізує радість і благополуччя.

Приміщення для початку бізнесу з компанією Chocolate Dream

З приміщенням є одна особливість, яка може вам дуже сильно сподобатися. Справа в тому, що для початку бізнесу при купівлі франшизи Chocolate Dream вам не потрібно приміщення в обов'язковому порядку. Все обладнання може зберігатися прямо в квартирі власника бізнесу.

Послуги компанії Chocolate Dream

Компанія Chocolate Dream пропонує широкий асортимент послуг, які вас зацікавлять і зможуть принести дохід. По-перше, це шоколадні фонтани, їх дуже люблять і діти і дорослі. По-друге, це піраміда з шампанського, вона підійде для дорослого корпоративу. По-третє, це фруктова пальма, яка впишеться в будь яке свято. По-четверте, це фонтан для напоїв, що є дуже оригінальною річчю. По-п'яте, це художник по шоколаду, який зможе розважити дітей на святі. Ну і по-шосте, це виїзний бар, який може згодитися для вечірок не в клубі.

Заробіток на додаткових послугах

Що стосується додаткових послуг, то тут можна виділити, по-перше, продаж самого шоколаду, який буде якісніше, ніж у магазинах. По=друге це продаж фонтанів і аксесуарів, що може зацікавити ваших клієнтів. Ну і по-третє, це різні наповнювачі для піраміди, наприклад, ефект сухого диму, крутиться подіум, вишня, пелюстки троянд, а також підсвічування.

Але це ще не все, також, компанія Chocolate Dream надає послуги у вигляді майстер-класів. Такими є майстер-клас з виготовлення шоколадних цукерок, також, майстер клас з приготування морозива, далі, майстер-клас з приготування глінтвейну, ну і майстер-клас з малювання на шоколаді.

Фінансова сторона питання

Що стосується фінансів в почині і розвитку даного бізнесу, то потрібно сказати, що початковий внесок як такий відсутній. Натомість, інвестиції становлять від трьохсот п'ятдесяти тисяч рублів. Але при це, роялті достатньо високі. Сто доларів кожен місяць, починаючи з другого місяця роботи і просування. Термін окупності досить невеликий, від двох до шести місяців.

Реклама

Що стосується реклами, то тут все елементарно і просто. Ви, по-перше, розміщуєте оголошення в газетах, журналах, присвячених свят і розваг, а також інших засобах масової інформації. Також, ви можете випустити ряд листівок, де буде розміщена коротко головна інформація, яка буде на яскравих малюнках організації ваших свят. Такі листівки можна роздавати у великих торгових і розважальних центрах. Ну а також вам може допомогти так зване «сарафанне радіо».

Висновки

Таким чином, ми з вами робимо висновок, що франшиза компанії Chocolate Dream – це відмінний вибір для початківця бізнесмена, який допоможе йому оволодіти основними навички ведення та керування бізнесом, допоможе «встати на ноги», щоб потім, при бажанні, відкрити свій бізнес, який стане не менш популярним.