Заробляємо на розклеювання оголошень

Багато хто з нас, час від часу звертають свою увагу на те, яка кількість оголошень на під'їздах часом буває розклеєно, також як і на парканах, стовпах, гаражах і т. д. Двірники з цими оголошеннями нещадно борються, однак, поява нового оголошення, після того, як колишнє було зідрано, говорить нам те, що даний метод рекламної кампанії є вкрай ефективним. Проте, сьогодні ми поговоримо про розклеювання оголошень у рамках ідеї для початку свого бізнесу, а не як про рекламному носії.

Якщо є фірми, які використовують подібного роду рекламні кампанії, значить, існують і певні люди, розклеюють оголошення. Наша бізнес ідея полягає саме в тому, щоб пропонувати свої послуги за розклеювання рекламних оголошень.
У великих інвестиціях цей бізнес зовсім не потребує, як правило, за розклеювання оголошень беруться пенсіонери або студенти, за роботу платять їм не багато, а це значить, витрати на першому етапі, безпосередньо на персонал, будуть мінімальними.
Платити прийнято за кожне наклеєне оголошення (від 2 рублів і вище). Головне, подбати про відповідальному підході вашого персоналу до своїх завдань. Передбачте деякий контроль за виконаною роботою, щоб не створювався спокуса взяти і просто викинути оголошення.

На мою думку, розклеєні оголошення в містах Росії є досить популярним методом реклами, тому бути вигідним у даного бізнесу є всі шанси.

У Москві, фірми, що пропонують подібні послуги, просять за розклеювання одного оголошення 5 рублів і вище. Більше можна отримувати за розклеювання афіш та плакатів більшого формату. Обмежуватися однією лише розклеюванням не варто, тобто крім афіш, оголошень і т. п., пропонуйте поширювати по поштовим скринькам рекламні листівки. Які ще послуги може надавати ваша компанія, залежить тільки від вас. Ймовірно, вам в голову прийде одна з оригінальних ідей.
Напрацьовувати клієнтську базу можна різними шляхами. Але на перших парах пропонуємо прозвучали вже розклеєні оголошення з пропозицією своїх послуг, але дешевше. В майбутньому потрібно взяти в штат співробітника, який цілеспрямовано буде займатися пошуком клієнтів. В інтернеті і по рекламі в газетах також можна шукати клієнтів.

В ідеалі було б дуже добре, якщо ви зможете запропонувати комплексні послуги, що містять у собі розробку дизайну оголошень, друк і саму розклеювання. Листівки та рекламні оголошення по частині дизайну не будуть відрізнятися особливою «витонченістю». Тут головне їх яскравість. Тому з самим дизайном проблем, навіть не досвідченого в творчому пане людини, виникнути не повинно. Друк можна замовляти в друкарнях, ні одна друкарня від зайвих замовлень ще не відмовлялася, це їх бізнес. Таким чином, якщо підходити комплексно, можна збільшувати вашу прибуток за рахунок друку і розробки дизайну.

Цей простий бізнес дає можливість отримувати прибуток практично без початкових капітальних інвестицій. І якщо ви володієте організаторськими здібностями, тоді ви легко зберете необхідну команду і перші клієнти не змусять себе довго чекати.

Ще однією перевагою цієї справи, існуючий потенціал для розвитку і зростання. З плином часу у вас з'явиться можливість перетворитися на повноцінну рекламне агентство, або, наприклад, в кур'єрську службу, службу доставки кореспонденції і т. д.