Домашній бізнес — кулінарний сайт

Якщо рішення про відкриття своєї справи ви вже прийняли однозначно, залишилося лише знайти для нього ідею, то прекрасний варіант-це створення домашнього бізнесу. По-перше, це зручно. По-друге — не потребує коштів на оренду приміщень для офісу або складу. Ідеї домашнього бізнесу 2014 можуть бути самі різні, від відкриття домашнього швейного ательє, до створення сайту. Тема нашої сьогоднішньої статті-це створення сайту кулінарної спрямованості.
Кулінарні сайти відвідують тисячі людей на день. Піком відвідуваності стають різдвяні і новорічні свята. Вибираючи страви до свят, багато борознять простори інтернату в пошуках чогось нового, легкого і смачного.
Створити такий сайт може будь-яка жінка, якій цікава тема кулінарії. Реєстрація сайту та його розкрутка зажадає кілька місяців. Варто відзначити, що розкрутити сайт не так просто. Вам доведеться пройти спеціалізовані курси по просуванню сайтів, або звернутися за допомогою у відповідну компанію. У просуванні сайту діє одне золоте правило, чим більше відвідувачів, тим вище рейтинг сайту, а значить і більше дохід. Можна скористатися просуванням сайту через соціальні мережі, одним з найбільш ефективних методів.
Тепер про дохід. Відвідувачі сайту дохід вам не приносять, вони лише відвідувачі. Дохід ви отримуєте від розміщеної на сайті реклами. На розміщенні реклами ви можете отримувати по кілька тисяч доларів на місяць. Тому ваша мета, це залучити відвідувачів на сайт у вигляді постійних його користувачів.
На сайті ви можете розміщувати статті про кулінарію, про користь і шкоду тих або інших продуктів, про дієти і так далі. Це тільки підвищить інтерес до сайту. Але статті треба регулярно додавати, щоб зайшовши на сайт 4-5 разів відвідувач, не знайшовши нічого нового, не відмовився від вашого сайту. Це ж правило стосується і оновлення рецептів.
Ведіть листування з відвідувачами, спілкуйтеся, відповідайте на питання і публікуйте їх рецепти.
Приємного апетиту!