Допомагаємо водіям взимку на дорогах

У зимовий час ми досить багато подорожуємо на міському транспорті або автомобілях і, мабуть, кожен з нас спостерігав ожеледь або навіть засніжену дорогу не один раз. Легковий автомобіль коштує в кюветі. Водій останнього банально втратив керування. Про серйозне ДТП зараз не йдеться. Зазвичай, досить багато водіїв з-за поганої якості гуми або особистої недосвідченості в подібній ситуації виявляються досить часто.

Тут можна викликати спеціальну службу, яка займається буксируванням автомобільного транспорту, або видзвонити знайомих з проханням про допомогу. Скориставшись першим варіантом відразу зрозумієш, що ціна послуг буксирування може бути вкрай високою. До того ж, такого роду служб попросту немає у ряді населених пунктів (селах, селищах, станицях і т. п.).

Зідзвонившись зі своїми знайомими, можна наткнутися на ситуацію, коли не кожен захоче або зможе в негоду приїхати допомогти, не бажаючи ризикувати власним автомобілем. Разом з цим, для витягування автомобіля з кювету (до того ж засніженого), буде потрібно хороший джип (і це як мінімум).

У результаті ми маємо досить складну ситуацію, що відкриває широкі простори для заснування непоганого бізнесу, який можна побудувати на допомогу водіям взимку на дорогах.

Для запуску даного бізнесу, в першу чергу, потрібно вміти добре управлятися з автомобілем на слизькій зимовій дорозі. В іншому випадку можна випадково опинитися в такій же неординарній ситуації, в яку потрапив один з ваших потенційних клієнтів.

Також не завадило б мати «зимовий» автомобіль — великий, важкий, з шипованими колесами і потужним двигуном. Класичні фургони, вантажівки і позашляховики чудово потрапляють в цю категорію. Якщо обзавестися власним автомобілем поки не довелося, тоді як раз прийшов час задуматися. На перших порах, для зменшення витрат, можна придивитися до старої Ниві або УАЗу.

Також, на автомобілі повинна бути встановлена електролебедка. Даний пристрій істотно спростить завдання навколо з кюветів автомобілів. До речі, в складній ситуації і вам не раз може допомогти. Вартість лебідки з електроприводом на УАЗ коливається близько п'ятнадцяти тисяч рублів.

Знадобляться також приладдя для буксирування — гаки, троси і т. д.

З точки зору пропозиції та реклами власних послуг, це ймовірно є найбільш важким моментом. Доведеться переконати потенційних клієнтів у тому, що ви, при своїй дешевизні, зовсім не гірше спеціальних служб. Тому, в першу чергу вивчіть вартість таких послуг, що пропонуються у вашому населеному пункті. У разі відсутності таких — ринок буде вашим. Але навіть у такому випадку в плані цін нахабніти не варто. Краще взяти обігом, охопивши більшу кількість клієнтів, ніж за кілька днів сидіти в очікуванні чергового «мажора», який опинився у сніговому полоні.

З точки зору реклами, тут важливий правильний підхід. Непоганий варіант це створити сайт власної служби. Для цього досить у веб-студії замовити невеликих розмірів сторінку, у вигляді візитки, де будуть перераховуватися ваш режим роботи, розцінки і послуги.

Прорекламувати свої послуги можна також на місцевому радіо та/або (якщо дозволяють кошти) телебачення. Не забувайте також і про класичних способах реклами — розклей в громадських місцях оголошення. В даному випадку, гарним варіантом стануть рекламні наклейки на приватних автомобілях і громадському транспорті. До речі, не забудьте і власний автомобіль прикрасити помітним і яскравими рекламними написами.

Якщо з вільним часом проблем немає, тоді не сидіть і не чекайте дзвінків клієнтів. Покатитесь по околицях і місцевих дорогах. Може бути, хто-то, хто про вас не чув, вже потребує вашої допомоги.

І головне, свою роботу виконуйте максимально якісно. І про ваші послуги дізнаються багато автомобілістів вашого міста. Успіхів вам!