Як заробити на будівництві швидкомонтованих будинків?

У багатьох жителів нашої країни є мрія: мати свій будинок. Тому придбання навіть маленької однокімнатної квартири є величезним подвигом. Саме це відноситься до великих міст та обласних центрів. Це вже не кажучи про власному будинку. Багатьом ця мрія просто не по кишені. Це і не дивно. Зед будівництво – це витратний і тривалий справу. Але на щастя, час іде і все змінюється. Виникають нові види будівництва, завдяки яким сам процес стає не тільки доступним, але і швидким. При чому якість залишається таким же, як і при звичайній будівництві.

Компанії не дуже хочуть інвестувати у такі будинки економ-класу, тому що на будівництво і проекти виходить багато грошей, що після виходу покупцеві буде не вигідно купувати його. Що ж робити в такій ситуації? А все просто потрібно знайти альтернативу дорогому цеглі і будувати будинки з блоків та дерева.

Потрібно розраховувати будівництво, щоб воно не обійшлося фінансовоємким, адже з урахуванням всіх витрат і на земельні ділянки та матеріали, то доступними вони простим людям точно не стануть. Така практика на заході існує вже не один рік і ні чого, люди живуть і радіють, що у них є власне житло.

Прибутковим бізнес буде у тих місцях, де ціна на ділянки землі прийнятна. За будівництво цілого селища не варто братися дрібного бізнесмена, але працювати на індивідуальними замовленнями цілком можливо. Багато покупці хочуть зводити свій будиночок ближче до села. А це вимагає додаткових знань і досвіду в цій галузі. Існує декілька технологій, які дозволяють будувати бюджетні будинку: сендвіч-панелі, збірно-щитові будинки, ліндаб. Перший вид прийшов до нас з США – це каркасно-модульні конструкції.Бізнесмен бере на себе повністю всі роботи від доставки матеріалів, до внутрішньої обробки. Інший тип будівництва наші майстри запозичили у Фінляндії. Такі забудови вже успішно будуються в деяких областях нашої країни. А технологія ліндаб відрізняється метало-каркасними будівлями.

Багато хто ще не розуміє, що якщо будинок дешевий, то це не означає що він поганий. Так, може він не простоїть 250 років, але для щасливого і довгого життя вистачить. Так як в нашій країні питання пов'язане з дешевим житлом, є завжди, тому і попит на них теж буде постійним. Подумайте самі, квадратний метр в будинку з легких бетонів або дерева приблизно коштує 200 – 300 дол., а з цегли – 400 доларів. Економія на обличчя.

Але якщо ви не хочете займатися саме будівництвами, а ця тема близька, можна просто відкрити завод, який буде займатися виробництвом блоків або металоконструкцій. Що стосується грошей, то не переживайте, інвестори з задоволенням будуть робити свої вкладення в такі підприємства.

У тому випадку, якщо все піде за планом, і селища будуть розростатися, можна буде подумати про будівництво шкіл і дитячих садків, доріг.