Вирощуємо арахіс

Дану ідею бізнесу ми вирішили присвятити щодо нестандартної і, разом з цим, цікавої теми. Ми довго вибирали, про що б такому вам розповісти, і вирішили зупинити свою увагу на бізнесі, який відрізняється своєю екстравагантністю, тобто на вирощуванні арахісу. Ми теж були вкрай здивовані, коли дізналися, що окремі росіяни вирощують прямо на грядках земляний горіх, причому досить успішно. І в цьому їм не заважають ні зими, ні люті російські морози. Справа все в тому, що у весняно-літній період рослини встигають дати врожай і зрости.

Якщо говорити про збір урожаю, то період між посадкою насіння і збором горіхів складає, якщо бути гранично точним, сто десять днів, або приблизно три з половиною місяці. На думку садівників, вирощування арахісу немає нічого складно і процес цей порівняно простий. До того ж тут не потрібні якісь специфічні знання.

У першу чергу, вам знадобиться насіння земляного горіха. Придбати їх можна у садівників, які також вирощують цю рослину на своїй присадибній ділянці чи у спеціальних крамницях, які займаються реалізацією насіння.

Другим важливим моментом є те, що необхідно правильно вибрати земельну ділянку. Для того, щоб отримати найкращий урожай, грунт повинна бути не подрібненої, але при цьому добре розпушування. Мається на увазі те, що при появі, після перекопування ділянки, невеликих «брил», на дрібні шматочки подрібнювати їх не потрібно. Безпосередньо перед самою посадкою корисно ділянку збагатити кальцієм. Ідеально для цього підійде гіпс, який подрібнюють і розпилюють по всій площі ділянки. Близько ста п'ятдесяти грамів гіпсу йде на кожні десять квадратних метрів площі.Перед цвітінням арахісу його також слід додавати. Крім цього, подбайте і про інших добривах. Використовуйте перегній, торф і гній.

Для того, щоб висадити арахіс необхідно зробити насипу висотою близько п'ятдесяти сантиметрів. Між насипами важливо зберегти відстань близько шістдесяти сантиметрів. Самі ж насіння необхідно висаджувати на глибину до чотирьох сантиметрів, на відстані один від одного близько п'ятнадцяти сантиметрів.

Займаються посадкою арахісу зазвичай в середині весни, тобто на початку травня, або в кінці квітня. Зацвітає рослина орієнтовно через п'ятдесят днів (або сім тижнів). У цей важливий для рослини період поливати арахіс необхідно буквально кожен день. Аж до того моменту, поки воно не почне спадати. Як тільки квіти зів'яли, зменшувати частоту поливу слід в два рази, тобто поливати арахіс тепер потрібно один раз на два дні. Важливо в цей час стежити за погодними умовами і, якщо спостерігаються рясні опади, вкрити рослини плівкою (зазвичай поліетиленовою).

Через сто десять днів після посадки можна збирати урожай. Часом період дозрівання плодів може збільшуватися навіть до ста двадцяти днів. Але в цьому немає нічого страшного. Про готовність до збирання врожаю ви дізнаєтеся по листю, які поступово почнуть жовтіти. Необхідно подкапать рослину і зібрати бульби. Поле чого, горіхи можна чистити і сушити. Тепер товар готовий до подальшої реалізації.

З точки зору вашої цільової аудиторії, то інтерес підприємців, які займаються вирощуванням арахісу, найбільше прикутий до супермаркетів, ринків та окремих магазинах. Для просування свого товару, необхідно побувати у всіх подібних точках у вашому місті. Не забудьте про оптових цінах. При такому підході, ваші оптові клієнти зможуть швидше продавати арахіс і, відповідно, замовляти у вас ще і ще.

Пропонуйте арахіс своїм знайомим. Якщо їм сподобається, вони поділяться зі своїми знайомими і т. д. За рахунок цього, ваша роздрібна клієнтська база буде збільшуватися. Можна також поставити свій ларьок на ринку.

Ще одним способом продажу арахісу є розміщення оголошень в Інтернеті. Для цього не потрібен навіть власний сайт. Досить розмістити оголошення на різних порталах, і клієнти знайдуть вас самі. Успіхів вам!