Доставка товарів з Китаю

Все більше і більше російських підприємців спрямовують свій погляд на схід, у бік Китаю. Товарообіг між нашими країнами зростає з кожним роком. Вивозити товари з Китаю, отримуючи при цьому гарний прибуток, стає все більш доступно і просто. Зараз існує безліч компаній, які займаються доставкою товарів з Китаю. Почати бізнес з піднебесної і почати виробляти закупівлі китайських виробів стає все простіше і простіше.

У чому перевага китайських виробників?

У нашому суспільстві вже давно вкоренився стереотип, що китайські вироби відрізняються низькою якістю. Дане твердження в корені невірно. Подібний стереотип сформувався на основі старих образах китайських дешевих пластикових іграшок і речей, які буквально розвалюються в руках. І мало хто знає, що практично всі товари в дорогих магазинах з гучними іменами вироблені саме в Китаї.

Вивозяться з Китаю речі значно відрізняються за ціною і якістю, при цьому співвідношення ціни і якості нерідко залишає після себе позитивні емоції. Однією з перших ваших завдань стає пошук постачальника. Успіх вибору постачальника безпосередньо впливає на успіх вашого бізнесу.

Можливі ризики та проблеми

Основні ризики:

·  Обман, втрата грошей;

·  Низька якість товарів, що поставляються;

·  Ризик забраковки товарів;

·  Проблеми з оформленням на митниці;

·  Втрата вантажу при доставці;

Уряд Китаю активно співпрацює з російським бізнесом і прагне надавати максимально повну інформацію про своїх виробників. Це робиться для мінімізації ризиків по доставці товарів з країни, і, зрозуміло, для поліпшення відносин, підвищення довіри до власним виробникам.

Слід зазначити, що можливість економити на закупівлі, цілісна і можливо навіть покращуючи якість, у малого бізнесу обмежена. Кожну можливість необхідно використовувати, намагаючись витягти з неї максимум вигоди. Необхідні знання для збільшення прибутку знаходяться поруч з вами. Уважно вивчіть і оцініть їх. Розгляньте ближче до можливості возити товари з Китаю.