Друкуємо ювелірні вироби на 3D-принтерах

3D принтери дуже вплинули на всі галузі сучасної діяльності. Це незвичайне обладнання змінило всі попередні думки про техніку. Адже тепер маючи хоча б елементарні знання графічних редакторах і домашній 3D принтер, кожен зможе створити різні речі.

Існує один сайт, де є всі вказівки, як роздрукувати справжні ювелірні прикраси. Матеріалами виступають і золото, і срібло, і сталь з напиленням золота, і чиста нержавіюча сталь. В іншому це ті матеріали, які традиційно використовуються для основи ювелірних виробів. При чому, можна використовувати ще кольоровий нейлон, який буває в декількох кольорах: чорний, рожевий, фіолетовий, кораловий, блакитний. А ціна їх буде не менше, ніж аналогічні прикраси з заводу. Адже принтера скоєно все одно, що друкувати, серійні речі або одну унікальну річ у всьому світі.До того ж, форми і складність виробу, ні як не впливають на витратні матеріали. Завдяки цьому, ці вироби зберігають свої демократичні ціни.

З першого погляду ви зрозумієте, що вигляд у цих прикрас дуже багатий. А значить вони мають світле майбутнє. Крім того, існує ще й хороший маркетинговий хід, який кожному бажаючому стати дизайнером унікальних прикрас.

Найголовніше це те, що ви даєте повну свободу дій клієнтам. По-перше, ви дозволяєте своїм клієнтам творчо розкритися. Ні кому не секрет, що це подобається всім. По-друге, ви знімаєте з себе пошук підходящих і популярних варіантів виробів. Адже в даному випадку клієнти самі створюють те, що хочуть. А 3D принтер повністю допоможе втілити мрії в реальність.

Як працює служба прийому замовлень?

Дуже просто! Людина заходить на сайт і створює тривимірну модель прикраси. Буде добре, якщо покупці будуть володіти яким-небудь 3D редактором, такі як: 3D-max, 3D-Brush. Це зможе створювати ексклюзивні і дивовижні прикраси, які відмінно підійдуть для будь-якого подарунка близьким і друзям.

Наступним етапом буде вибір матеріалу для виробів. Вища ми розповідали про те, який у вас є широкий вибір матеріалів, що дозволяє зробити неповторний і унікальний виріб.

Якщо обрана модель і матеріал, тоді можна приступати до виконання замовлення. І все. Після цього треба тільки чекати, адже виконання займає від 2 до 3 тижнів. Але за то у вас буде справжня ексклюзивна річ.

Що стосується розвитку в нашій країні, то їм точно зацікавляться лише молоді люди, які ні чого не бояться і люблять різні незвичайні штуки. Виходячи з вище сказаного, можна точно сказати молодь – це саме та аудиторія, на яку варто орієнтуватися. Бажаємо удачі!