Флористичні картини – бізнес-ідеї для жінок

На сьогоднішній день картини, зроблені з природних матеріалів, є дуже популярні, таким чином, це хобі може стати чудовою можливістю побудувати свій бізнес. Існує тисяча варіантів, з чого можна робити композиції: з дерева, повсті, тканин, квітів і т. д. Давайте розглянемо детальніше саме останній варіант. Цей вид мистецтва має кілька назв: «ошибана», «осибана», та інші, але як би техніку не називали, вона являє собою аплікацію з листя, квітів, пуху, кори, гілок, цибулиння, різних насіння і інших елементів рослин.

При чому, одні квіти змінюють свою структуру і колір при висушуванні, а інші ні, але, не дивлячись на це, можна застосовувати і ті і інші. Є найпопулярніший квітка, який залишається без змін після сушіння — це віола або братки, як в народі кажуть. Тому на ринку так часто зустрічатимуться картини саме з цим квітками.

І так, приступимо. Для початку давайте розглянемо всі ті елементи, які нам просто необхідні для створення шедевра. По-перше, це гербарій. Його роблять за допомогою двох шматків дерев'яних плит, між якими зберігають рослини, для кращого результату перекладають їх газетою. Це пристосування завжди беруть з собою на прогулянки, щоб можна було акуратно розкладати цікавих рослин. Потім ці квіти кладуть під прес. По-друге, це основа, на якій буде створюватися композиція. Це може бути і картон, фанера, шпон, і оксамитова папір, і т. д.По-третє, це всім відомі інструменти, але не менш затребувані, ніж попередні, а саме: олівці, пінцет, ножиці бажано різних форм, лінійка, скальпель, кисті для фарб, і самі фарби, ну і, звичайно ж, клей.

У стародавній Японії картини ошибана створювали самураї і виходили у них чудові шедеври. В європейських країнах почали займатися цією справою вікторіанські дами. Все це час мода на ці картини, завжди змінювалася. Цікаво відзначити, що японці намагалися створити такі картини, що їх можна було важко відрізнити від намальованих фарбами. А що стосується європейців, то вони навпаки робили об'ємні композиції, щоб здавалося, що додому внесли трішечки луки.Ці дві тенденції простежуються і сьогодні – одні майстрині намагаються зробити щось на зразок букета під склом, а інші створюють складні картини, зберігаючи безліч переходів.

Для гарного старту та просування роботи потрібно подбати про запаси «фарб», щоб потім у холодну пору року вам працювалося добре. Намагайтеся сушити різні квіти, щоб було багато різних форм і фарб. При чому, коли будете потім перебирати свої запаси, буде більше можливості придумати нові композиції.

Для просування своєї справи на ринок пропонуємо вам скористатися спеціальними сайтами та форумами, де зможете виставити свої роботи і підшукати клієнтів. Також не полінуйтеся і обійдіть всі сувенірні магазинчики вашого міста, запропонуйте їм свою продукцію. Також буде не погано, якщо ви візьмете участь у різних виставках і ярмарках. Тому роблячи це все, ви зможете знайти постійних клієнтів, адже ці картини використовують не тільки для прикраси власного житла, але і купують в якості подарунка.Отже, підведемо підсумки, техніка ошибана може стати чудовим заняттям на дому, яке згодом переросте в хороший прибутковий бізнес.