Заробляємо на доставці шашликів

Існує два варіанти розвитку цього бізнесу. Перший підійде тим, хто є власником кавказького ресторану, шашличної або навіть невеликого кафе. У цьому випадку, експрес доставка шашлика допоможе вам отримати додаткове джерело доходу і зробити ваш заклад кілька ексклюзивним. Ви також дану послугу можете здійснювати безкоштовно з метою поліпшення репутації свого кафе чи ресторану. Будьте впевнені, клієнти оцінять вашу турботу по достоїнству і, на цьому фоні їх число може багаторазово зрости.

Якщо у вас вже є необхідні кухар, який буде готувати смачний шашлик, для втілення подібної ідеї життя вам будуть потрібні кур'єри з власним транспортом. Саме від них буде залежати наскільки гарячим блюдо приїде до вашим клієнтам. До підбору кур'єрів підійдіть з максимальною серйозністю. При їх виборі, зверніть увагу на зовнішність (це мають бути молоді, приємні люди), які чудово знають всі околиці міста.

Крім цього, вам потрібно розмістити на кур'єрських автомобілях рекламні наклейки з контактною інформацією та символікою вашого кафе чи ресторану. Зайва реклама ще нікому не зашкодила, та й виглядати подібного роду кур'єрський автомобіль буде природніше. Крім наклейок, подбайте також про спеціальну фірмовому одязі для кур'єрів (куртки, бейсболки, футболки тощо).

Другий варіант підійде для починаючих підприємців. Тобто для новачків, охочих створити власний бізнес на доставці шашликів, при цьому, не маючи свого кафе або кавказького ресторану. Не варто засмучуватися, якщо ви ставитеся до їх числа. У вас також є хороші перспективи для організації експрес доставки шашликів клієнтам додому. При цьому, організація бізнесу у вашому випадку вимагає набагато менше зусиль і турбот.

Якщо коротко, алгоритм ваших дій має бути наступним. В першу чергу вам знадобиться автомобіль. Чудово, якщо у вас він вже є. Якщо ж ні, тоді настав чудовий час для його придбання. Враховуючи те, що щодня доведеться проїжджати сотні кілометрів міських доріг, ні до чого купувати дорогий автомобіль. Трапитися може всяке, теп паче в годину пік у містах-мільйонниках. На кінцеву чистий прибуток буде впливати один важливий чинник – витрати на паливо для автомобіля. Не мені вам розповідати, як часто ростуть ціни на бензин.

Коли всі питання з транспортом будуть вирішені, потрібно перейти до другого етапу, під кодовою назвою «пошук шашлику». Ні, серйозно, вам потрібно домовитися з низкою закладів громадського харчування (ресторанами, кафе, шашликовими і т. д.) про надання вам гарячих шашликів (і супутніх страв) за цінами, трохи нижче звичайних. Наприклад, за кілограм шашлику (навскидку) в ресторані беруть півтори тисячі рублів. Вам же, як кур'єру, заклад дає знижку у розмірі десяти відсотків. При цьому, для клієнта ціна залишається незмінною або навіть трохи вище заявленої в ресторані.Додаємо сюди ціну доставки, наприклад, 150-200 рублів. Виходить дуже навіть не погано. Ось такий ось нехитрий бізнес.

Надаючи подібного роду послуги своїм клієнтам, не забудьте про одне з дуже важливих властивостей цього чудового, приготованого з кавказького рецептом страви. Вживають його в їжу лише в гарячому вигляді. А це означає, що вашою метою є максимально швидка доставка товару в потрібне місце. Вам буде забезпечено невдоволення клієнта, якщо шашлик встигне охолонути. І вашими послугами наступного разу він скористається навряд чи. Щоб уникнути подібного роду казусів, рекомендуємо вам придбати спеціальні терпоемкости, тесмосумки і термопакети.Це ваш нелегкий труд може дещо полегшити і збереже необхідну температуру страви на більш довгий час. Удачі вам!