Франшиза «33 пінгвіна»

Кожен з вас, шановний читачі, коли-небудь пробував морозиво. А хто-небудь коли-небудь пробував натуральне морозиво? На вершках? Цей чудовий смак. Смак натурального морозива. Це смак, який хочеться відчувати кожен день. Це натуральне морозиво на вершках. Ви захотіли морозиво? Правильно! Саме тому ви можете стати одним з франчайзі. І не просто, а взяти на себе відповідальність франчайзингу «33 пінгвіна».

Про франшизу «33 пінгвіна»

Що стосується марки «33 пінгвіна», то тут можна нескінченно говорити про якість продукції і про те, як вона добре розвивається. Але цікавий сам продукт. Морозиво «33 пінгвіна» — це натуральне морозиво. Асортимент цього морозива налічує більше сорока видів смаків. Морозиво готується за класичними італійськими рецептами, а також унікальним власними рецептами. Все це готується з натуральних продуктів, таких як вершки, коров'яче молоко, згущене молоко, вершкове масло, а також ягоди і фрукти.

Плюси покупки франшизи «33 пінгвіна»

Потрібно сказати, що франшиза «33 пінгвіна» досить вигідна для початку бізнесу. По-перше, це пояснюється невисоким стартовим капіталом, по-друге, франшиза – це готове рішення для бізнесу, по-третє, це мінімальні ризики та короткі терміни окупності, по-четверте, це велика різноманітність форматів продажів (про них мова піде далі), ну і по-п'яте, це легка тиражованих бізнесу.

Також, для франчайзерів представленої діяльності вигідним буде наступне: перше – це яскравий і запам'ятовується бренд. Друге – це можливість брати участь у спільних рекламних акцій по просуванню мережі «33 пінгвіна». Третє – це надання програми для навчання персоналу, а також консультації з оцінкою знань. Четверте – це система різноманітних бонусів і знижок. П'яте – це регулярність поставок від виробника, які включають в себе доставку продукції, упаковки, а також різних витратних матеріалів.Шосте – це надання консультацій щодо необхідного асортименту та оформлення торгової точки. Сьоме – це надання рекомендацій по вибору місця розташування торгових точок. Восьме – це надання консультацій і рекомендацій щодо необхідного обладнання для торгових точок. Дев'яте – це надання допомоги в розрахунку рентабельності бізнесу. Десяте – це повний супровід на всіх етапах започаткування та ведення бізнесу. Одинадцяте – це право користування торговою маркою на обумовленій території. Ну і дванадцяте – це чудовий смак і відмінна якість продукції.

Пошук приміщення та відповідні вимоги

Отже, для того, щоб почати франчайзинг даного напряму, вам потрібно приміщення, точніше не стільки приміщення, скільки площі для розміщення. Рекомендована площа – від шести квадратних метрів. Зазвичай, такого формату бізнес відкривають у великих торгових центрах, як раз там можна вигідно для розміщення знайти необхідні вам площі. Деяким компаніям для здійснення діяльності потрібен водогін, тут є плюс, водопостачання не потрібно. Що стосується різних санітарно-епідеміологічних служб, пожежних служб, то тут теж пощастило.Дозвіл на здійснення діяльності, також, не потрібно.

Також, треба сказати, що існує декілька форматів торгових точок. Це пристінний формат, кутовий формат, острівний формат і формат плану «фудкорт». Такі формати зручні для торгово-розважальних центрів, як було сказано раніше, а також для великих кінотеатрів.

Крім того, існують інші додаткові формати, які можуть допомогти у проведенні бізнесу та підвищити суму доходу в особливо прибуткові місяці. Наприклад, це формат вуличної мобільного візки з парасолькою. Також, це може бути бонета, яка може встановлюватися в прикасовій зоні супермаркету. Ну і третій можливий додатковий формат – це бренд-вітрина. Такі, зазвичай, встановлюють в кафе, або просто закладі громадського харчування.

Реклама

Що стосується реклами, то тут ви можете вдаватися до найрізноманітніших заходів. Але, франшиза «33 пінгвіна» дуже і дуже відома, тому люди, якщо вони того хочуть, самі дізнаються про те, що відкривається точка з прекрасним морозивом десь у них у місті.

І все ж, поговоримо про рекламу. По-перше, ви можете використовувати засоби масової інформації, такі як газети, журнали, радіо, може бути навіть телебачення. Розміщуйте реклами в розділах для кафе, їжі або інших схожих, для любителів солодкого, в тому числі.

Іншим способом може стати «сарафанне» радіо. Люди, яким дуже сподобається ваше морозиво, обов'язково прийдуть до вас ще раз, а з собою приведуть своїх знайомих, які потім, у свою чергу, приведуть своїх знайомих. І так далі.

Ну і остання на сьогодні рекомендація по рекламі. Це проведення різного роду акцій, участь у благодійності, але це ви зможете зробити вже тоді, коли ваш франчайзинг знайде популярність, стабільний заробіток і ви повністю викупіть франшизу.

Фінансова сторона

Переходимо до фінансової сторони нашої діяльності. Потрібно сказати, що дана франшиза є вельми вигідним рішенням для бізнесмена-початківця. Це можна визначити за кількома ознаками. По-перше, початковий внесок складається всього триста сімдесят тисяч рублів. Потрібно сказати, що це не так багато для початку бізнесу. Інвестиції ж становлять один мільйон п'ятсот тисяч рублів. Не забувайте, що це не найдорожча франшиза, а навіть навпаки. При всьому при цьому ви зможете окупити свій бізнес всього за шість місяців. Вигідно? Звичайно, вигідно!Це відмінний початок бізнес-діяльності підприємця-початківця.

Висновки

Таким чином, ви можете самі судити про те, чи варто відкривати бізнес в даній сфері діяльності. Але як можна відмовлятися від такої ідеї? Це вигідний бізнес, який принесе вам не тільки прибуток, але ще й величезну радість, адже ви, як я думаю, теж любите морозиво. Хоча б іноді. А що стосується будь-яких ризиків, то тут можна не хвилюватися. З усього цього можна сказати, що відкриття бізнесу – правильний і вигідний крок на шляху до збагачення.