Гладимо білизна заробляючи

Для підтримки відмінного зовнішнього вигляду, у більшості людей перед дзеркалом витрачається велика кількість часу (особливо якщо говорити про жінок). Усвідомлюючи цю проблему, щоб заощадити нерви і час, створювалися різного роду манікюрні кабінети, перукарні, салони краси і т. д.

А численні пральні запропонували свої послуги, для того щоб людина одягався в красиву і чистий одяг. До речі, на нашому ресурсі ми вже говорили про відкриття пральні. І недарма, так як ми зрозуміли, що цей бізнес здатний приносити гарний прибуток і відбити (протягом одного року роботи) всі організаційні витрати. У даній статті ми буде продовжувати розмову з даної теми, з тим лише відмінністю, що обговоримо послуги прасування білизни. Даний бізнес може існувати як в якості окремої струменя, так і разом з пральнею.

Сервіс, який гладить білизна своїм клієнтам, називають гладильней. Подібні організації, особливо в нашій країні, поширені вкрай слабо. Кількість приватних гладилен можна порахувати на пальцях. І це, безсумнівно, відкриває практично в будь-якому місті Російської Федерації колосальні перспективи для розвитку даного напрямку. В особливості це відноситься до міст-мільйонерів, де рух життя відбувається настільки стрімко, що часу на домашні справи у людей просто відсутня. І, якщо машинці-автомату можна довірити турботу про прання, гладити доводиться вручну.Таким чином, через брак вільного часу в будинках і квартирах скупчується багато випраної, яке чекає прасування. І ваше завдання, як бізнесменів, є створення повноцінного сервісу прасування білизни.

У першу чергу, вам знадобиться приміщення, де безпосередньо буде проводитися прасування, окрема кімната для приймання і видавання одягу клієнтам. Від потенційного потоку клієнтів буде залежати площа майбутнього приміщення. Необхідно розрахувати все таким чином, щоб місця вистачало і для зберігання речей не глажених, і на установку вішалок, де ви будете вивішувати наглаженную одяг, а також на встановлення необхідного обладнання. Безумовно, в самому початку ви можете працювати і в своїй квартирі. Але як для клієнтів гладильни, так і особисто для вас це може бути не завжди зручно.

Другим етапом стане покупка спеціального обладнання. Ми говоримо не про пересічних прасках, які у кожного жителя нашої країни будинку присутні. З допомогою прасок випрасувати білизну, безсумнівно, можна. Але такого типу прасування зазвичай може зайняти дуже багато часу, а результат ваших клієнтів може вкрай розчарувати. Найкращим рішенням в цьому випадку буде придбання цілих прасувальних систем або спеціальних прасувальних пресів, парових (у їх склад зазвичай входить праска, прес та прасувальна дошка).Подібного роду пристосування за допомогою пари за короткий проміжок часу здатні випрасувати тканини навіть самого жорсткого типу, не розтягуючи і не пошкоджуючи їх поверхню. За гарне обладнання ви заплатите від 20 тисяч рублів.

Третім етапом стане покупка великої кількості вішалок для одягу, а в додаток до них особливі пакети білого кольору, в яких ви будете віддаватися клієнтам наглаженне білизна. Адже погодьтеся, в такому бізнесі все повинно бути красиво і чисто. Клієнти повинні бути впевнені, що з їхніми речами звертаються максимально акуратно і дбайливо.

З точки зору персоналу, то перший час можна обходитися власними силами. Із збільшенням потоку клієнтів, можна найняти пару «колишніх» домогосподарок. Розвиваючи сервіс далі, можна пропонувати вашим клієнтам послуги доставки білизни. Такий нехитрий хід дозволити вашого сервісу, в очах всіх потенційних клієнтів, серйозно зрости, а це, в свою чергу допоможе значно розширити їх коло. Подумайте і про гарантії. Якщо речі якимось чином зіпсуються (на професійному обладнанні це зробити майже неможливо), подбайте, без зайвих розмов, про повне відшкодування клієнтові їх вартість.Так як погана репутація вам ні до чого – адже ви засновуєте серйозний бізнес. Успіхів вам!