Нянька за викликом — чудовий бізнес для тих, кому не байдужі діти

Наш сучасний світ настільки метушливий, і дуже часто буває так, що молодим мамам і татам абсолютно не вистачає часу на те, щоб забезпечити дитину максимальним комфортом і любов'ю. Кожен батько час від часу зустрічається з проблемою, коли не на кого залишити свою дитину, тому що терміново викликали по справах в інше місто або на ту ж роботу. Саме в такі моменти, батькам на допомогу приходить няня за викликом, яка, незалежно від вашого місця розташування, буде готова провести з вашим малюком стільки часу, скільки буде потрібно.

Не складно здогадатися, що в даній статті мова піде саме про цьому бізнесі.

Подібного роду бізнес, дійсно, є найбільш привабливим, з точки зору багатьох плюсів, який він в собі несе. В першу чергу, потрібно звернути увагу на те, що капітальні вкладення у відкриття цього бізнесу мінімальні, так як, по суті, ця сфера послуг не вимагає наявність офісу, або яке-небудь службового приміщення. Однак, це тільки за фактом відкриття, так як в майбутньому, ви захочете розвиватися і розширюватися, і приміщення все ж стане певною потребою. Про це ми звичайно ж теж поговоримо, але трохи пізніше.

Щодо старту. Все що вам потрібно, в першу чергу, це зареєструвати свою підприємницьку діяльність. Тут можна розглянути декілька цікавих варіантів, але, реєстрація приватного або індивідуального підприємця в нашому випадку виглядає найбільш привабливим. Хороша реклама дасть вам можливість приступити до роботи досить швидко, і, природно, не забудьте про хороші рекомендації. Вони будуть допомагати вам одержувати більшу кількість постійних клієнтів.

Щодо вашої реклами, все повинно бути відносно просто. Не обов'язково писати оголошення і розклеювати їх по під'їздах, однак, з досвіду, це все ж таки дає свої плоди. Найкращим рішенням буде звернення до професійних рекламникам, які за певні гроші, зроблять вам гарну рекламну акцію, що, в свою чергу, призведе до залучення перших клієнтів. Щодо рекомендацій (резюме), яке і буде сприяти «клюванню» клієнтів, з ним все дуже просто.

Важливо відразу зазначити, що найбільш цінними, вважають тих нянь, які мають хороший досвід роботи в дитячих садках, так як, само собою зрозуміло, якщо няня з легкістю справляється з юрбою діточок, то впорається і з одним малюком не складе ніякої праці.

Корисно буде влаштуватися працювати на деякий час, в організацію, що займається підбором персоналу, і няньок в тому числі. В такій організації, попрацювавши деякий час, ви, по-перше отримаєте рекомендації від сімей, до яких вас будуть відправляти, по-друге – отримаєте хороший досвід, який теж дуже ціниться.

В цілому, зареєструвавши приватне підприємництво, прорекламувавши свою нову справу, і отримавши ряд хороших рекомендацій, ви можете вже починати роботу. Але не забувайте, що в цьому бізнесі потрібно бути постійно в стані готовності, адже вас можуть викликати у будь-який район міста та у будь-яку погоду, так як ситуація, яка змусить людей звернеться до ваших послуг, може застати їх де завгодно. Бували такі випадки, коли батьки няню викликали просто в «пісочницю».

І пам'ятайте, тут головне бути уважним до дітей, залишати після себе тільки приємні враження, виявляти турботу і любов, і в цьому випадку, багато батьків ваш номер телефону надовго внесуть у список найбільш важливих.