Займаємося ексклюзивними шарфами

Якщо задатися питанням, ніж жінок можна порадувати, відповідь на нього досить очевидний – дорогим набором косметики, або новими речами. Аксесуари в нашу зовнішність приносять певний ексклюзив. Їх можна порівняти з екзотичними спеціями, додають певного шарму і завершеності нашому вигляду. Це може бути ремінь, сумочка. Або шарф.

Кожен, навіть найскромніший наряд можна перетворити за допомогою аксесуарів. Шарфи і шалі особливо виділяються в цьому ряду. Адже як приємно, коли огортає шкіру ніжна шовкова тканина. Вона приємно холодить влітку і зігріває в холодну погоду.

Але що робити, якщо коштів не достатньо, щоб купити шовкові натуральні хустки і шарфи, адже їх ціна в магазинах досить висока? У даній статті ми власне і розглянемо, яким чином можна (не без зиску для себе), примножити свої речі в гардеробі з допомогою розкішних аксесуарів.

Жінкам ця ідея повинна сподобатися особливо. Зокрема тим, хто сидить вдома зі своїми чадами: є достатньо вільного часу, який можна витратити на щось корисне для гаманця і душі!

Отже, нічого складного тут немає. Ціна за метр білого натурального шовку не так вже й висока. Викроювати косиночки і шарфики під потрібні вам розміри можна у магазині (про цю послугу можна попросити) або краї тканини обробляти самостійно.

На сьогоднішній день є багато магазинів, які продають різноманітні фарби для тканин. Просто зайдіть в один з них, і купіть акрилові фарби високої якості, які підходять для розпису шовку. Виберіть, на ваш погляд, найбільші красиві, модні і цікаві. Тепер можна своїми руками творити прекрасні речі!

Тепер, заготівлю шовкової хустки, шарфа або хустки необхідно змочити водою, віджати так, щоб деяка волога залишилася, і розкласти на рівній поверхні або столі. Розгладжувати майбутній шедевр не потрібно, необхідно акуратно пальцями зробити вузлики. Бажано, щоб вони були симетричними.

Фарбування. Вибираємо потрібний колір фарби і маку туди кисть. Спочатку потрібно офарбити вузлики. По вологому шовку акрилова фарба буде розтікатися, і отримані плями придбають вкрай вигадливі обриси. Після фарбування вузликів, приступаємо до незабарвленим ділянок шарфа. Якщо майбутній шарф після фарбування присипати сіллю (великої), забарвлення стане «плямистим». Далі необхідно вологому забарвленому хустці дати висохнути, потім пропрасувати праскою і випрати. Під час прання застосуйте порошок, призначений для шовку і вовни, він зробить тканина ще більш ніжною.

Якщо у своїх силах ви сумніваєтеся і вам потрібно більш детальне керівництво, купити розвиваючу іграшку для дітей. Набір так і називається «Розпис по шовку». Він призначений для дитячої творчості. При його використанні, ваша фантазія точно включиться.

До того ж, ви зможете переконатися, що така робота від вас зажадає мінімальних витрат і займе мінімум часу. Отже, фарбувати ви можете цілий шматок тканини, і далі простір для фантазії обмежений тільки вашими ідеями. Це буде парео, плаття чи може ексклюзивна блуза.

З точки зору витрат. За шовкову тканину розміром 100х140 ви заплатите близько 700 рублів. За обробку країв ательє бере близько 40 рублів. Для розпису знадобляться акрилові фарби, вони коштують приблизно 2600 рублів.

З стандартного шматка тканини може вийти одна парео (палантин), два довгих шарфа або чотири шийних хустки. Продавати їх можна за такими цінами: шийні хустки коштують близько 200 рублів, за шарфи можна брати 700 рублів, а за парео ви отримаєте близько 1000 рублів.

На все йде близько п'яти тюбиків фарби, їх вартість — 600 рублів. Таким чином, ви зможете заробити за один раз від 200 до 500 руб. І це все з одного шматка шовку за дві години роботи! На ринку ж, за готові шовкові шарфи хочуть від 600 до 5 тис. рублів, і це ще не межа.

Далі необхідно освоювати різні види малюнків і більш складні розпису. Таким чином ви зможете виконувати індивідуальні замовлення. Успіхів вам!