Займаємося бізнесом з прокату сноубордів

Катання на сноуборді останнім часом стало популярним видом спорту і відпочинку в нашій країні. Адже так важко описати словами те відчуття, яке переповнює кожного від спуску з гори. І не сумнівайтеся, кожен, хто спробував хоча б раз гірський спуск, не зможе відмовитися від такого задоволення ніколи. Але правда тільки одне затьмарює цей відпочинок – це ціна. Спуски на сноубордах багато в чому відрізняються від простих піших прогулянок на лижах.В основному, ці витрати з'являються через те, що потрібно для цього заняття власне сама гірська місцевість, підготовлені траси, підйомники, готелі та багато інших супутніх атрибутів. Тому, люди, які займаються спусками з сноубордами, дуже заможні.

Адже посудіть самі: займаючись спортом, потрібно мати свої спорядження, одяг, а вони коштують чималих грошей. Але давайте подумаємо: чи вистачить місця в будинку для зберігання усіх цих речей? Напевно, немає. Та й кататися на сноуборді теж не будете кожен день. Тому варто вирішити, купувати інвентар або ж взяти його у прокат на початку відпочинку, а здати вже в кінці перед виїздом. Ось такий варіант запобігає зайві і не потрібні грошові витрати. Або навіть можна орендувати по мірі використання їх.З цього варто зробити висновки, що кількість тих, що бажають кататися на сноубордах на багато більше тих, що зможуть собі купити повноцінний костюм з спорядженням.

А всім відомо, що попит тільки підвищує пропозицію. Тому цілком нормально і прибутково відкрити пункт прокату сноубордів та інших снаряжений гірськолижного спорту.

Так, безперечно, на кожному гірськолижному курорті є такі пункти. Але погодьтеся, щоб взяти на прокат хороший інвентар потрібно приїхати рано, довго вистояти в черзі. Цей фактор дуже погано впливає на загальне враження клієнтів. адже можна було б цей час витратити на сам спуск з гори. Та й ще багато гірськолижники воліють взяти спорядження на весь період відпочинку, щоб потім не переживати де його взяти.

Ось в такій ситуації відмінною альтернативою буде відкриття прокатного пункту сноубордів та інших гірськолижних снаряжений з доставкою додому. Для втілення цієї ідеї вам знадобиться виконати деякі дії:

·  зареєструвати свою особистість індивідуального підприємця, бажано на єдиному податку;

·  купити сноуборди та спортивний інвентар, кількість їх має бути не менше 10 комплектів і не забудьте взяти кілька пар дитячих снаряжений і санок, вони будуть дуже до речі;

·  зняти в оренду приміщення для розміщення і зберігання сноубордів. Для початку можна використовувати власне житло;

·  також вам знадобитися власний автомобіль для транспортування спорядження;

·  зробіть моніторинг вже існуючого ринку прокату, адже на тлі їх, ви повинні запропонувати клієнту більш приємну ціну, що значно збільшить їх кількість.

Що стосується фінансових витрат, то вони складають близько 500 тисяч рублів. Не потрібно лякатися такої суми, насправді, вона повністю окупається за один сезон. Але якщо ви ще зайнялися покупкою автомобіля, то приблизно 1,5 – 2 сезони.

Не забувайте, якщо ви хочете помістити свій бізнес неподалік від гірськолижного курорту, то зробіть трохи дорожче свої послуги. Це все тому що, оренда приміщень також буде в кілька разів дорожче. Але до того ж, приміщення повинно мати не менше 3 кімнат: для оформлення замовлення, для зберігання інвентарю, безпосередньо, роздягальня з спеціальними шафами на замках. До того ж можна зробити в цьому ж приміщенні продажу гарячих напоїв, чай — кава, це буде до речі тим, які довгий час провели на вулиці.

Підводячи підсумки, хочеться сказати, що завдяки нашим списком, що ми привели в приклад, ви зможете дуже швидко і вдало побудувати свій успішний бізнес. З самого початку подумайте про купівлю хороших снаряжений, як дорослих, так і дитячих. Вам знадобляться всього лише 10 комплектів для хорошого старту. Купуйте не тільки сноуборди, але і всі супутні атрибути: костюми, черевики, окуляри. Це все для того, щоб людина змогла «не відходячи від каси» зміг укомплектувати всі спорядження від а до я.