Графічний дизайн

Огляд бізнесу

Якщо Ви творча особистість та завжди представляли себе в якості художника, але ваш стиль малювання ближче до фігур з технічним ухилом, ніж до краси і пейзажам, то є велика можливість стати графічним дизайнером. В наш час велике місце займає Інтернет. А вже в мережі можна знайти безліч замовлень на оформлення різних листівок, логотипів, фірмових бланків, брошур, упаковки продуктів, і навіть ті каталоги, що доставляються до людей поштою. З сьогоднішнім програмним забезпеченням, можна зробити практично все, що потрібно для клієнта.

Графічні дизайнери працюють на позаштатній основі, створення матеріалів для корпоративних клієнтів, рекламних агентств, державних підприємств зв'язку та видавців. Але вони роблять більше, ніж просто дизайн ескізів — вони часто забезпечують візуальні рішення конкретних проблем, як компанії або змін зображення. Переваги цього бізнесу в тому, що, якщо у вас є сильний дизайн і почуття кольору, при цьому не обов'язково вміти красиво малювати, можете працювати повний або неповний робочий день, і найголовніше, що це все можна робити сидячи вдома.

Гнучкий графік – це один із самих головних переваг цього бізнесу. Ви можете самі собі планувати робочий день, наприклад, можете працювати до світанку, спати до полудня, якщо вам так завгодно. Що стосується замовників, то і з ними можна спілкуватися в будь-який час.

Ви повинні добре розбиратися в знаннях вашого дизайну. Ступінь в області графічного дизайну і образотворчого мистецтва є плюсом, але не необхідним.

Як додаток до всього, Ви також повинні мати такі якості, як слухання, це допоможе правильно зрозуміти побажання клієнта. Другим таким необхідною рисою буде володіння маркетингу, з його допомогою Вам вдасться вдало продати свої роботи, ну і свій талант.

Ринок

Вашими клієнтами будуть інші підприємства, такі як: рекламні агентства, видавничі компанії, малі журнали, виробники та інші.

Клієнтів можуть стати і ті ідеї, які були застарілими, але їх потрібно повернути до життя. Тому Ви, як професіонал широкого профілю, як чарівник пера і програм, просто зобов'язані допомогти їм.

Рекламою для такого домашнього бізнесу стане розміщення рекламних текстів в Інтернеті, на сторінках місцевих газет, а також особисті листи у виробничі заклади, такі як: рекламні агентства, підприємства займаються посилкової і подарунковою продукцією. Навіть можна частину своїх робіт скинути їм, для того, щоб вони наочно побачили і оцінили Ваші труди не з чуток. Після того, як опублікуєте своє оголошення, потрібно тримати вухо гостро, щоб встигнути першим на зустріч до роботодавців і представити їм весь пакет документів.

Яке обладнання потрібно для успішного бізнесу.

Вам потрібно високопродуктивний комп'ютер (більшість графічних дизайнерів використовують Mac), високоякісний кольоровий принтер, сканер, факс і самого програмного забезпечення. Поговоріть з графічним дизайнером, щоб дізнатися, які програми вони використовують.