Организция морських круїзів

В наші дні морські круїзи величезною популярністю серед людей. Круїзні флотилії ростуть, конструкція судів поліпшується, а рівень їх комфортабельності зростає. Морський круїз – не самий комфортабельний, але при цьому один з найбільш дорогих видів відпочинку. Ціна квитка вітчизняних водних пригод приблизно в п'ять разів нижче, ніж світові. Це не дивно, все завдяки більш дешевому сервісу та дуже низької фрахтової ставці кораблів. Практично відсутня конкуренція з іноземними компаніями, конкуренція ведеться лише з фірмами, що існують у нашій країні.

Туристи, які вибирають круїзи, дуже схожі на туристів-автобусников. Їм властива така ж допитливість, величезне бажання побачити все і як можна більше. Так само під час круїзу туристи можуть засмагати або купатися. Різниця лише в тому, що кожен день – новий пляж. Зверніть увагу на технічний стан корабля, говорячи про морському круїзі, пам'ятайте, що готель клієнтам надаєте ви. Готель – це і є корабель, який буде плисти разом з туристом.

Клієнти

Навіть туристи, які віддають перевагу екстремальний відпочинок зможуть знайти собі заняття в організованому вами круїзі. Придбайте лайнер зі скалодромами, особливою популярністю користується обладнання басейну хвилями для занять серфінгом. Під час круїзу турист може познайомитися пам'ятками, скупатися або просто позасмагати, спробувати свої сили у різних видах спорту. Ви ж можете познайомити своїх клієнтів з особливостями кухні країни, де плануєте зробити зупинку, і ще ніхто не відміняв шопінг. Круїз – це безліч розваг і країн, втиснутих в один відпустку.Покажіть клієнтам, що ви даєте йому це все в одній упаковці. Починатися і закінчуватися круїзи можуть в одних і тих же портах, не залежно від того, про які порти йде мова.

Продаж круїзів

Продаж круїзів – це дуже вигідний бізнес. По-перше, дуже висока агентська комісія, близько п'ятнадцяти відсотків. По-друге, вартість квитка включає в себе все, від харчування до круїзу і екскурсій. Зрозуміло, агентство отримує за це додаткову комісію. Вести такі продажі не важче, ніж наземні тури.

Зараз у нашій країні ринок круїзів бурхливо розвивається і до повного насичення йому поки далеко. Але, не дивлячись на те, що основний район для круїзних поїздок – це Карибський басейн, попит продовжує рости на Балтійське море і ін.