Картини, намальовані голкою

Якщо ви творча особистість, наділена посидючості і терпіння, вмієте вишивати і наділені гарним художнім смаком, то ви цілком можете почати свій бізнес як майстер по вишиванню хрестиком картин. В нинішній час в моду повертаються речі, виконані ручним способом. І вишивка також знову в ціні. Картини, виконані технікою вишивки хрестом, все більше стають популярними і все частіше купуються для декору інтер'єрів. Тому, для того, хто володіє цим старовинним мистецтвом, вишивання картин може стати хорошим бізнесом вдома.

 

Що потрібно, щоб стати «художником»?

Насамперед, необхідно запастися матеріалами. Для основи вишивки потрібно придбати тканину полотняного переплетення. Причому, щільність переплетення ниток у фразах повинна бути різна – від її значень залежить розмір хреста в готової вишивки. Використання в якості основи рукодільного полотна підвищить вартість виробу, але не кожен майстер візьметься за ткацтво самостійно. Крім того, у деяких випадках може знадобитися кольорова тканина.
Підбір ниток повинен здійснюватися дуже уважно. Використання матеріалу різного виробництва в одній вишивці може зіпсувати весь працю. Якщо ви збираєтеся серйозно і надовго зайнятися вишивкою як бізнесом, то має сенс замовляти нитки безпосередньо у виробника. Таким чином, можна уникнути нестачі необхідних кольорів і відтінків.
Схеми для вишивки широко представлені на безлічі сайтів в мережі інтернету. Крім того, існує ряд комп'ютерних програм, які дозволяють проводити обробку готових зображень з переведенням їх у схеми вишивок.
Теми для картин можна вибирати на свій смак, з часом і з появою замовлень ви зможете визначити, яка тематика більш затребувана. Або ж ви можете вибрати напрям своєї творчості і вдосконалюватися в одному виді вишивки. Це можуть бути пейзажі або портрети, або копії картин, або що завгодно ще.
Як зробити вишивку бізнесом?
Розрахувавши приблизний витрата матеріалів для кожної конкретної вишивки, додавши вартість вашої праці, яка залежить від рівня складності та розмаїття роботи, ви можете визначити ціну готового виробу.
Далі все залежить від вашої здатності рекламувати свій товар. Ви можете використовувати для цих цілей інтернет, де є безліч порталів для торгівлі виробами хенд-мейд. Можете поширювати інформацію серед своїх рідних і знайомих.
Якщо ви володієте хорошим терпіння, у вас є вміння вишивати і ви хочете зробити своє хобі прибутковим, то вишивання картин може стати вашим серйозним бізнесом.