Незалежна бухгалтерія. Бізнес з мінімальними вкладеннями

Той факт, що багато людей не люблять вести бухгалтерський облік є гарною новиною для тих, хто розбирається у всіх тонкощах фінансового світу. Не маючи часу або бажання, приватні підприємці і малий бізнес часто потребують допомоги з їх фінансовими потоками, незважаючи на наявність простого у використанні бухгалтерського програмного забезпечення. Сьогодні практично всі потребують професійної допомоги на їх фінансовій сфері. Тим не менше, більшість малих підприємств не можуть дозволити собі найняти бухгалтерів на повний робочий день.

Сьогодні незалежні бухгалтери користуються попитом навіть у період економічного спаду, оскільки підприємства розуміють, якщо вони не обережні у відношенні своїх фінансів, їх дуже скоро витіснять з бізнесу. Як наслідок, ведення бухгалтерського обліку може з року в рік бути хорошим бізнесом. Звичайно в періоди простою, ви будете мати велику конкуренції, тому що ваші (назвемо їх) колеги будуть прагнути зайняти більше ринку фінансових послуг.

Щоб бути успішним, незалежним бухгалтером ви повинні бути скрупульозним, надійним і точним, а також мати хороший досвід роботи з професійним бухгалтерським програмним забезпеченням. Ви повинні любити звертати увагу на деталі, а чесність і порядність будуть мати вирішальне значення при пошуку нових клієнтів. Якщо виникне спокуса піти назустріч клієнтові, який просить не повідомляти або приховати доходи, то краще шукати інші шляхи вирішення, тому що ви так довго не протягнете.Клієнт, який попросить вас використовувати сумнівні методи, можливо, без докорів совісті просто не сплатить ваш рахунок. До того ж на вас буде лежати чимале навантаження, пов'язана з веденням бухгалтерського, фінансового і управлінського обліку, так як за вчинені порушення ви можете бути притягнуті до відповідальності, встановленої кримінальним, адміністративним, цивільним і трудовим законодавством.

Якщо ви вже маєте досвід роботи у фінансовому та бухгалтерському обліку, ви, ймовірно, готові взяти на себе клієнтів на свій розсуд без спеціальної підготовки. Якщо ж ви любите працювати з цифрами, але не маєте такого досвіду, ви можете пройти навчання.

Багато навчальних центрів пропонують професійні курси з бухгалтерського обліку та готують до роботи бухгалтером у всіх галузях промисловості. Курси бухгалтерського обліку природно краще вибирати під керівництвом досвідчених педагогів з багаторічним досвідом роботи в цій сфері, а також практичної і теоретичної базою бухгалтерії.

Початкові витрати в цій області мінімальні, а більшість незалежних бухгалтерів беруть від 5 до 40 дол. в годину. Якою буде ваша оплата залежить від вашого місця розташування, стажу та рівня роботи за яку ви готові взятися.