Компанія МЛ-Транс

Наша компанія допоможе вам позбутися від турбот, пов'язаних з міжнародними перевезеннями вантажів, обладнання, сировини, нестандартних вантажів і це далеко не все. Ми допоможемо вам, у випадку вже виниклих проблем з перевезенням, а також організуємо її з нуля, при цьому вам лише необхідно передати свій вантаж у наші руки, всі інші турботи ми візьмемо на себе.
Ми здійснюємо перевезення по морю. Такий шлях дозволяє перевозити будь-які вантажі, будь вони небезпечними або негабаритними, в будь-який порт світу. Зазвичай доставляється вантаж клієнта в повних контейнерах, або є можливість вибрати збірний контейнер, в цьому випадку вантаж перевозиться з іншими, а ваші витрати знижуються, завдяки тому, що ви платите лише за фактично перевезений вантаж, а не за весь контейнер.
Тільки професійні компанії можуть займатися морськими перевезеннями, тому на даному ринку існує здорова конкуренція, і потрібно бути завжди на висоті. Тому наша компанія завжди намагається знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта, врахувати всі його побажання, і, при необхідності, вирішити всі виникаючі проблеми.
Щоб доставити будь-який вантаж морським транспортом, потрібно ретельно скоординувати зусилля всіх учасників процесу. Саме з цієї причини ми завжди надаємо клієнтам інформацію про етапах доставки, узгоджуємо всі важливі нюанси, наприклад, типи контейнерів, морський фрахт, порт призначення, страховка і так далі.
При наданні послуг морських перевезень:
1. намагаємося доставити товар в максимально короткі терміни;
2. забезпечуємо збереження вашого вантажу;
3. оптимізуємо транспортні та накладні витрати;
4. повністю знімаємо з ваших плечей завдання з організації перевезення.
На нашій сторінці http://mltrans.ru/uslugi/morskie-perevozki/ ви можете детально ознайомитися з нашими послугами. Звертайтеся!