Що таке транспортна логістика?

Перевезення вантажів – це послуга за індивідуальною програмою. Компанія Санкт-Петербурга ТОВ «Транспортно-логістичний центр» до кожного своїм замовленням відноситься саме так. Вона займається вантажоперевезеннями по Росії та за її межі, але не залишає без уваги розробку і реалізацію логістичних планів пересування вантажного потоку клієнтів, які повністю відповідають його діяльності.
До транспортно-логістичних послуг можна віднести контейнерні, вагонні і проектні перевезення, термінальна обробка та інтермодальні перевезення вантажів, а також діяльність, спрямована на експорт або імпорт. Такий вид послуг надається в Північно-Західному регіоні, по всій Росії і СНД. Причому перевезення робляться, по можливості, настільки оптимальними, щоб була економія часу і ресурсних витрат, що, у свою чергу, позитивно впливає на ціну послуги, що надається.
Пріоритетний напрямок роботи компанії – це перевезення вантажів залізничним транспортом. Товар перевозиться різної вантажопідйомності і різної тяжкості: негабаритна і ваговита. На далекі проміжки зручніше і легше перевозити продукцію будь-якого обсягу морськими лініями в будь-яку точку світу, оскільки всі країни, не виключаючи Росію, мають розвинену мережу водних шляхів. За короткий термін вантажоперевезення можна зробити можна і по автомагістралях, тому автомобільні перевезення дуже затребувані.
Транспортна логістика включає в себе різні процеси, які складаються з певних логістичних дій. Вони, відповідно, спрямовані на планування та організацію доставки вантажів. Послуги транспорту стають дешевше за вартістю, якщо ретельно підібраний оптимальний маршрут доставки вантажу і досконально реалізований цей шлях.
Джерело: t-lc.ru.