Відкриваємо магазин секс іграшок

Варто їм відкривати магазин секс іграшок? Багато починаючі підприємці в сумнівах задаються таким питанням. Основними перешкоди є головним чином сором'язливість самого підприємця і, частково, не готовність клієнта. І це можна зрозуміти, так як в нашій країні формат такого магазину не настільки популярний як в Європі чи Америці, де відкриваються цілі супермаркети такого формату. В цьому питанні люди у нас більш скуті, проте, за відгуками в інтернеті, які з'являються останнім часом, можна помітити, що потроху зростає популярність такого роду закладів.У цьому світлі давайте розглянемо, в стислій формі, як відкрити магазин секс іграшок, який буде приносити нам гроші.

Зрозуміло, для початку, як і в будь-якому бізнесі, необхідно стати на облік у пенсійний фонд і оформити себе як приватного підприємця.

Пошук приміщення для магазину буде наступним кроком. Тут врахуйте специфіку і підшукайте окрему площу, так як для такої торгівлі торгово-розважальні центри не дуже підходить. Площа магазину може бути відносно невеликий, 50 квадратних метрів має вистачити. Її попередньо розбийте на сектори, які будуть представляти різні групи товарів. Вітрину з контрацептивами зазвичай розміщують біля входу, вони будуть першими кидатися в очі, і не будуть відлякувати клієнтів. Далі розташуйте відділи з різними речами і аксесуарами.

З точки зору асортименту, для початку візьміть всього потроху і, за фактом деякого часу роботи виділяйте групи товарів, які найбільше продаються. Далі залишається тільки розвивати їх асортимент.

Також, підшукайте розумних співробітників, перед тим як запускати цей бізнес. Тут є своя специфіка. Вони повинні володіти такими основними якостями, як делікатність і тактовність, так як більшість клієнтів соромляться щось питати, і доведеться знаходити до кожного індивідуальний підхід. В ідеалі, було б добре, якщо ви самі деякий час попрацюєте за прилавком і зрозумієте специфіку цієї справи, після цього, у майбутньому, ви зможете робити своїм співробітникам слушні зауваження і їх можна буде легше контролювати.

З точки зору реклами магазину з продажу секс іграшок, тут також є своя специфіка. Перше що потрібно зробити — привабливу вивіску. Ефективним також буде розкрутка і створення свого інтернет-магазину з доставкою товару. Люди більш розкуті в інтернеті і, особливо з доставкою, такий товар купувати з задоволенням. Якщо все робити розумно і підійти до справи серйозно, окупність гарантована.