Як заробити на замовленні товару з Китаю?

Кожен з нас пам'ятає, як колись критикували речі з Китаю. Що вони погано зроблені, не надійні, одним словом дешевка. Минуло кілька років, і ми на ринку, в Інтернеті купуємо ті ж самі речі, просто вже під іншими брендами і країнами. Адже ми напевно не знаємо точно, де виготовляється та чи інша річ. Багато турецькі речі вже давно замінили на китайські, а ми навіть і не помітили. Якщо подивитися речі на самому знаменитому сайті Китаю — Таобао, то ціни вас приємно здивують, адже вони на багато дешевше ніж у нас в магазинах.Але не так то просто, адже потрібно ще подумати, як замовити товар. Адже не лише деякі розуміють китайську мову, та й ще виникає проблема: як перевести гроші. До того ж, планувати своє замовлення потрібно лише у одного замовника, це буде і швидше і заощадить грошей. Так, ми не сперечаємося, в мережі з'явилося багато таких знавців, які вже зараз заробляють пристойні гроші ні на чому.

Давайте детальніше розглянемо дану пропозицію, як ідею для бізнесу. Перевагою цього бізнесу буде низька собівартість товару. І навіть якщо підрахувати всі витрати на транспорт і покупки, все одно ціною буде менше, ніж навіть на оптовому ринку. Також, що не мало важливо, саме в Китаї з'являються першими різні новинки взуття, сумок, одягу. Важливим чинником є і те, що людство так вже влаштована, що вона не погоджується платити великі гроші й при цьому красиво і стильно виглядати.І найголовніше цей бізнес не вимагає ні оренд приміщення, ні спеціального обладнання, ні продавців, ніж він підтверджує свою рентабельність.

Всім зрозуміло, що якщо є плюси, і мінуси. Найголовнішим мінусом стає не знання китайської мови. Тому в перший час доведеться новачкові скористатися послугами перекладача.

Як і в нашій країні зустрічаються різні не чесні люди, так і на Таобао вони є, які хочуть заробляти гроші на обмані. Тому для поліпшення сервісу зробили рейтинг магазинів. Хороші магазини позначаються кристаликами або золотими і блакитними коронками. А нові магазини або ж з поганим обслуговуванням позначаються сердечками. Виходячи з вище сказаного, будьте уважні при виборі джерела, а головне дивіться на його рейтинг. Але не так все просто, як все в цьому світі можна купити, так і купують рейтинги.Щоб затримати зловмисника, потрібно подивитися на дату створення магазину: якщо він створився місяць тому, а у нього вже золоті коронки, то це означає тільки одне – рейтинг куплений. На початку свого бізнесу спробуйте замовити через посередника, для доброго прикладу. Намагайтеся не купувати найдешевші речі, але і не дорогі. Адже дешевий товар може бути просто не якісним, а дорогою – може виявитися від перекупників. В Інтернеті є маса різних відеороликів, які допоможуть новачкам швидше розібратися в даній темі.

Але при організації свого бізнесу, треба все точно розрахувати. Адже якщо будете працювати навіть на 9% від купівлі, так на пересилання будете втрачати 45 доларів. Тому краще все з самого початку визначити, що за все відповідає замовник.