Копірайтинг/рерайтинг текстів віддалено

Додатковий заробіток завжди актуальне для тих, хто не заробляє мільйони, отримуючи пасивний дохід. Тому для кожного, кому необхідні додаткові кошти, підійде віддалена робота. Більше того, така робота стане оптимальним варіантом для жінок, які виховують дітей або початківців журналістів, яким необхідний досвід роботи, але немає часу, щоб приділяти цьому повний робочий день. Ви можете стати копірайтером і заробляти на копірайтингу та рерайтинге віддалено, удосконалюючи свої навички і збільшуючи розмір свого заробітку. Що ж це таке?
Що таке копірайтинг
Сьогодні інтернет відіграє важливу роль в діяльності будь-якої людини. Будь-який веб-ресурс являє собою зручний і ефективний спосіб поширення інформації. Без інформаційного наповнення ресурсів немає сенсу в створенні сайту. Навіть якщо ресурс буде неймовірно зручний і красивий, а також функціональний, він все ж залишиться просто картинкою. Саме створення і написання унікального і корисного контенту для кінцевого споживача для інтернет-сайтів є завданням номер один для лінгвістичних фахівців, іменованих копірайтерами.
Послуги копірайтера необхідні для тих компаній, які хочуть представити свою компанію в мережі інтернет солідної і надійною. Для цього їм потрібна не просто інформація на сайті, а інструмент, який міг би залучити в компанію більше клієнтів і партнерів, збільшити свої продажі, досягти стабільності та постійного прибутку. Але так як сайт – це лише віртуальний продавець, то і впливати на потенційного покупця потрібно не особисто, а заочно через тексти, представлені на сайті.Копірайтер повинен створювати такі тексти, аби вони не тільки красиво заповнили простір на сайті і сподобались покупцю, але повинні і відповідати вимогам пошукових систем Яндекс, Rambler і Google. Весь контент повинен бути ясний і зрозумілий пошуковим роботам.
SEO-копірайтинг являє собою дуже успішний маркетинговий інструмент, де грамотне застосування всіх складових може допомогти вирішити безліч завдань, необхідних для існування і розвитку сайту в інтернеті. При допомозі хорошого контенту можна не тільки наповнити сайт і зробити його інформативним, але й вивести його в топ пошукових запитів, створити відповідну цільову аудиторію споживачів і легко перетворити відвідувачів в реальних покупців.
Копірайтинг являє собою справжнє мистецтво, майстерність передбачає особливу компетенцію. Так, необхідні банальні знання законів пошукової оптимізації, реклами, маркетингу, психології, а також грамотність і творчий підхід. Для того, щоб правильно і красиво написати текст, спочатку варто розібратися у всій специфіці галузі продаваного товару або послуги, оцінити весь ринок і конкурентоспроможність, проаналізувати всі складові.
Рерайтинг текстів – це майже те ж саме, тільки трохи легше. Так як вам потрібен унікальний ресурс ніде більше не зустрічається інформацією, то вам потрібно зробити вже наявну інформацію унікальною, розповівши про неї своїми словами. Зазвичай рерайтінг використовується для написання новин, оглядів, публікацій.
Де заробити на копірайтингу/рерайтинге
Якщо ви володієте грамотністю, маєте доступ в інтернет і володієте комп'ютером, то ви можете без проблем освоїти професію копірайтера. Але де знайти замовників? Існує кілька способів це зробити.
Пошук замовників самостійно
Замовників ви можете знайти самостійно. Цілком можливо, у якихось знайомих є бізнес, і їм потрібен сайт для заповнення. Також ви можете розмістити оголошення про свої послуги копірайтера на майданчиках з пошуку роботи, а також розіслати оголошення в соціальних мережах і тематичних форумах.
Біржі контенту
Advego – прекрасна біржа, де працювати можна як починаючим копірайтерам, так і вдосконалюватися вже досвідченим фахівцям цієї справи. На ринку ця біржа з'явилася в 2008 році, і зараз її можна назвати найбільшою аналогічної майданчиком. Вона відрізняється дуже зручним інтерфейсом і навігацією. Тут замовники виставляють свої вимоги в коментуванні, рерайтинге, копірайтингу, перекладах. Для початківця копірайтера це досить хороша біржа, так як замовлення нескладні. На цій біржі існує таке поняття, як white list.У цей «білий аркуш» з постійними і добре оплачуваними замовленнями можуть потрапити ті, хто зміг довести замовнику свою спроможність і здатність писати хороші і адекватні тексти. Біржа також має свою власну програму на унікальність, перевірку на орфографію і можливість SEO-аналізу. Виводяться отримані кошти на Webmoney.
Textsale являє собою найстарішу біржу контенту. Її ще називають гіпермаркетом унікальних текстів. Переваги її незаперечні: об'ємний оборот статей і гідні ціни для авторів. Автори можуть підібрати собі найбільш цікаву тематику, яка найкраще продається.
Free Lance можна назвати, мабуть, однією з основних бірж заробітку для копірайтера. Тут замовники готові оплатити найбільш високу вартість за тексти на ринку, але і скористатися цією перевагою можна платно. Це стосується особливого аккаунта PRO, де не така висока конкуренція і є прийнятні для виконання замовлення. Цей майданчик можна назвати найбільш прибутковою для копірайтера.
Etxt.ru – текстова біржа, де замовник має можливість придбати готові тексти. Спілкуватися з замовником та адміністрацією можна через спеціальний чат. Ця біржа відрізняється тим, що можливість заробити більше залежить від репутації автора. Створюється ця репутація за допомогою портфоліо, відгуків, рейтингу. Перед тим, як починати працювати на біржі, потрібно виконати тестове завдання, яке потім виявиться в портфоліо і буде доступно для замовників. Чим вище ваша репутація, тим більше у вас буде замовників. На цій біржі можна продавати свої статті, так і працювати на замовлення.
Turbotext можна назвати самим молодим, але швидко розвивається і амбітним проектом. Основна ставка біржі робиться на високу якість роботи, дружелюбність сайту до користувача, а також безпеку як для замовника, так і для виконавця. На цьому сайті завдяки зручному інтерфейсу і навігації дуже просто працювати.
Удачі!