Проведення приватних екскурсій. Туристичний бізнес з мінімальними вкладеннями

Якщо ви заповзятливий житель туристичного міста, знаєте і любите історію, комунікабельні і володієте іноземними мовами, у вас вдосталь вільного часу і бажання заробити, тоді це заняття для вас.

Сучасний світ надав людям можливість легко подорожувати. Мобільність, дешеві авіаперевезення, швидкісні потяги, а також хвиля так званого «диванного туризму» тільки сприяє цьому.

Кожен з нас напевно подорожував. Так, чому б не показати приїжджим роззявам свій «сіті» і його визначні пам'ятки і не заробити на цьому? Особливо, якщо він належить до когорти найчарівніших місць у країні або регіоні. Чудова архітектура міста, приголомшливе єство околиць, барвисті села — все це вабить людей зі всього світу. Відкрити внутрішній світ міста туристи зможуть в людях, яких зустрінуть на своєму шляху. І цією людиною можете стати Ви – гід-екскурсовод.

Колоритна природа і, наприклад, незвичайна історія міських околиць сприяє значному визнанням приїжджими одноденних заміських екскурсій. Можна продумати маршрути екскурсій, які допоможуть туристу відволіктися від повсякденних турбот і поринути у казковий світ добрих лицарів і відважних королів, красунь-принцес і ченців-пустельників.

Якщо є власний автомобіль, можна запропонувати відвідати «автоекскурсії», які будуть включати в себе більшість заміських маршрутів до пам'яток історії, архітектури та природи вашого регіону, а також маршрути по місту, в якому ви живете. Екскурсії можуть здійснюватися як на Вашому особистому автотранспорті так і на транспорті туристів (якщо звичайно вони будуть згодні).

Особливу популярність можуть придбати велоекскурсії (може бути актуально навіть для людей старшого віку), так як велосипед дає можливість подолати відносно великі відстані за короткий відрізок часу. Велосипед дозволяє подорожувати древніми, іноді навіть забутими шляхами, відвідувати барвисті місця вашого краю, не завжди доступні для звиклого нам автомобільного транспорту.Крім того, якщо підійти до справи серйозно і попрацювати над розробкою маршрутів, це дозволить вашим підопічним зануритися в світ прекрасних «авантюр» і на довгий час внести багато яскравих вражень у своє життя, за що вони будуть Вам дуже вдячні, і не тільки у фінансовому плані.

Якщо у вашому місті є лижний курорт гостям можна запропонувати різноманітні одноденні лижні тури, які будуть охоплювати практично всі видатні гірськолижні курорти. За бажанням туриста можна залишитися також на вечірнє катання або замовити сауну.

Крім вищесказаного можна запропонувати різноманітні тури для гурманів: пивні, винні, кавові і шоколадні. А також можливість спробувати не лише вітчизняну, а й кухні різних національностей. Під час таких турів туристи разом з вами відвідують різноманітні відомі і не дуже, але не менш цікаві кав'ярні, кнайпи, ресторани з національними стравами і виноробні.