Як відкрити свою перукарню

Перед відкриттям перукарні детально обдумайте все і вивчіть своїх основних конкурентів. Вага мета створити кращу перукарню в місті чи в районі. Вивчіть всі аспекти цього виду бізнесу, пройдіться по іншим перукарським, подивіться на їх мінуси і плюси.

Приміщення

Від того, де буде розташовуватися ваша перукарня, залежить дуже багато. Якщо ви живете у великому місті, то бажано відкрити перукарню в спальних районах. Не варто хвилюватися, що там вже розташовані ваші конкуренти, якщо житлових будинків багато, то клієнтів вистачить на всіх. А в невеликому місті краще всього буде відкрити перукарню ближче до центру міста, де проходить багато людей.

Після того як ви знайшли потрібний вам варіант, не поспішайте відразу ж оплачувати оренду або купувати це приміщення. Перш за все, переконайтеся, що обраний приміщення відповідає вимогам санітарно-епідеміологічної служби та пожежного нагляду.

Вам слід приділити особливу увагу вибору дизайну інтер'єру. Він зобов'язаний бути на відповідному рівні, грамотно продумайте всі деталі, починаючи меблями і закінчуючи кольором стін. Все повинно поєднуватися один з одним і викликати у відвідувачів лише позитивні емоції. Розмір вашої перукарні безпосередньо залежить від кількості робочих місць. На одне робоче місце вам буде потрібно приблизно п'ять квадратних метрів.

Підбір персоналу

Перед відкриттям своєї перукарні ви повинні розуміти, що успіх вашого закладу на п'ятдесят відсотків залежить від персоналу, що працює у вас. Набираючи собі працівників, уважно дивіться на досвід та їх професійні навички. Візьміть людей на випробувальний термін і перевіряйте, чи сподобалося обслуговування і лише після цього потрібно починати оформлення документів по працевлаштуванню. З часом ваші фахівці привернуть до вас постійних клієнтів, які будуть записуватися на стрижку тільки до них.Тому дорожите своїми співробітниками, так як із-за втрати цінних кадрів ви можете втратити і клієнтів. Організуйте збори раз на місяць, на яких ви будете проводити обговорення існуючих проблем і шукайте шляхи їх вирішення.

Обладнання

Купівля обладнання – це важливий крок перед відкриттям перукарні. Зверніть особливу увагу на те, що ні в якому разі не потрібно економити на робочих інструменти: ножиці, машинки для стрижки та ін., абсолютно весь інвентар повинен бути професійним. Меблі повинна гармоніювати з внутрішнім оздобленням перукарні і в першу чергу бути зручною, комфорт клієнтів – один із чинників успіху.

Маркетинг

Для того, щоб привернути увагу клієнтів вам потрібно провести рекламну компанію. Для цього роздайте листівки, розклейте оголошення на вулицях, дайте оголошення в місцеву газету, зробіть яскраву вивіску. Але найсильніший ефект може дати вам сарафанне радіо. Заслужити довіру своїх клієнтів, і вони самі з радістю прорекламують вас, розповівши про вашої перукарні своїм друзям і родичам. Для того щоб заслужити довіру клієнтів ви повинні надавати послуги на найвищому рівні.

Підсумок

Прочитавши цю статтю, ви отримали всі базові знання для відкриття своєї власної перукарні, які етапи ви повинні пройти і на що слід звернути увагу. Удачі вам в розвитку вашого бізнесу!