Купівля евакуатора і його окупність

З кожним роком кількість автомобілів на дрогах стає все більше і більше, кількість водіїв зростає, а майстерність водіння, на жаль, навпаки, падає.

Різні аварії і транспортні пригоди несуть руйнування, що, звичайно, дуже сумно, але справжній підприємець навіть у цій ситуації може знайти вигоду. Із зростанням автомобільних аварій зростає і кількість автомобілів, які не в змозі самі дістатися до місця стоянки або утилізації. Цим автомобілістам доводиться викликати евакуатор. Бізнес з купівлею евакуатора – відмінна ідея в сучасному місті.

Слід зазначити, що для розвитку вашого бізнесу одного евакуатора вам, швидше за все не вистачить. Для початку буде добре обзавестися хоча б трьома машинами, двома – для евакуації легкових автомобілів, одна – для багатотонних вантажівок. Це дозволить вам досить швидко прийти на ринок і зайняти своє місце.

Чому одного евакуатора вам буде недостатньо? Справа в тому, що для водія основним чинником вибору компанії-евакуатора буде питання часу, який потрібен евакуатор, щоб дістатися до місця аварії. Маючи всього один евакуатор, ви не зможете обслужити достатню кількість водіїв, і клієнтам доведеться чути в трубці телефону: «Чекайте, машина зайнята». Саме тому три машини це оптимальний варіант, що дозволяє вам не дуже витрачатися на зарплату водіїв і технічне обслуговування автомобілів, і в той же час забезпечувати клієнтам необхідний об'єм послуг.

Плюсом такого бізнесу, як евакуація автомобілів є дешевизна реклами та простота реалізації. Ви можете просто роздрукувати оголошення зі списком послуг, що надаються, і своїм номером телефону, і розклеїти їх на великих автостоянках, водії обов'язково запишуть номер телефону евакуатора, на всякий випадок. Для швидкого розвитку бізнесу, ефективним рішенням буде познайомитися з декількома таксистами, які змогли б надати вам інформацію про аварії, в яких потрібні послуги евакуатора. Якщо придивитися до мінусів, то з'ясується, що їх не так вже й багато.Технічне обслуговування евакуаторів не представляє ніяких труднощів, конкуренція не висока, а знайти водія в сучасному місті дуже просто.

Говорячи про окупності, можна сказати, що служба евакуації автомобілів окупає себе за пару-трійку місяців. Вирішуйте, знаходите водіїв і приступайте до даного бізнесу, поки конкуренція не надто висока.