Постільна білизна конструюємо самі!

Домашній текстиль, а точніше, постільна білизна є і необхідно в кожному будинку, незалежно від достатку чи віку мешканців. І як часто господині стикаються з тим, що важко знайти хороший комплект постільної білизни в магазині. Завжди щось не збігається. Адже немає нічого простіше, ніж купити простирадло, підковдра і дві наволочки. Виявляється все не так легко. Якщо потрібен сімейний комплект, з двома підодіяльниками, то є тільки двоспальний – з одним. Якщо сподобається якість тканини, то колір не підходить. Подобається і колір, і якість – розмір не той.Якщо все подобається, але занадто дорого, то доводиться вибирати щось не таке гарне, але дешевше. Часто виходить замкнуте коло. Мабуть з цією проблемою особисто зіткнулася і Ольга Ловкова, яка створила інтернет – магазин з можливістю самостійного конструювання постільної білизни.

На новому сайті «Постіль для складання», який з'явився в 2012 році, будь-хто не зможе придбати готовий комплект постільної білизни, але і сконструювати свій власний. На сайті є функція конструктора, яка дозволить вибрати необхідну кількість елементів, допоможе підібрати та їх розмір. У набір можна буде включити кілька простирадл, так як вони швидше зношуються. Крім цього можна підібрати різні кольори і малюнки. Зараз це дуже модно.

За словами Ольги, користується вона імпортними тканинами, в основному з Китаю. Була думка підтримати вітчизняного виробника, але виявилося, що матеріал дуже дорогий, або забарвлення не так сучасні та красиві. За бажанням та фінансової можливості можна замовити тканину і з власним малюнком і дизайном, але це тільки для оптових замовників. Всі замовлення з пошиття постільної білизни зараз розміщуються у містах Москві та Іваново.

Прекрасна бізнес — ідея для жінки, яка, без сумніву, порадує всіх господинь. Гарний сайт, зручний і зрозумілий сервіс. Сподіваємося, що з часом з'явиться і гнучка система знижок при замовленні декількох комплектів, а також для постійних клієнтів.