Установка і монтаж басейнів

Багато людей, маючи невеликий заміський будинок або великий маєток мріють, щоб у них на ділянці був свій власний басейн. Хто відмовиться від свого особистого моря відразу під вікном будинку? Крім того, наявність басейну – це не тільки насолода прохолодною водою в жаркий літній день, але ще й ознака багатства і добробуту власника. Раніше, басейн могли собі дозволити лише дуже заможні люди, господарі величезних заміських палаців. У наш час все кардинально змінилося, і практично кожна людина може дозволити собі встановити своє «маленьке море».Сталося це з-за появи на ринку збірних (каркасних) басейнів, саме про них і піде мова в цій статті.

Установка басейнів

Встановлення збірних басейнів добре розвинена в Європі та Америці, а ось Росія поки що відстає від них, але ринок дуже швидко росте, збільшуючись в геометричній послідовності. За оцінками фахівців в цей вид бізнесу приходитимуть все нові і нові гравці, тому вам краще поспішити і встигнути зайняти своє місце під сонцем. Таким чином, ви зможете відгородити себе від серйозної конкуренції, коли з'являться суперники, ви будете у всеозброєнні з вже розвинутим бізнесом і великою базою клієнтів.

Найоптимальніший для вас варіант старту вашого бізнесу – це стати представником вже відомій іноземній компанії. У цьому випадку ви, підприємець, одним пострілом вирішить декілька проблем, з якими можуть зіткнутися підприємці, які розпочинають свій бізнес «з нуля». Клієнти з більшою ймовірністю звернуть свою увагу на постачальника вже добре зарекомендував себе виробника. Так само, ви отримаєте гарантії якості використовуваних конструкцій і матеріалів, що дозволить вам сміливо говорити клієнтам про плюси саме ваших басейнів.

Процес установки басейну

Існує всього два способи установки каркасного басейну: установка басейну в заздалегідь підготовлений котлован і установка на рівну поверхню. Другий спосіб займає більше часу, але він набагато дешевше. Дуже часто покупці, маючи величезне бажання і необхідні навички, встановлюють басейн згідно інструкції, не вдаючись до допомоги спеціалізованих працівників. При виборі даної установки спочатку готується рівна поверхня недалеко від будинки для проводу комунікацій, її засипають піском і застеляють дошками чи утеплювачем.Після цього на вже готову поверхню встановлюють сам басейн. Наступний крок – встановлення у басейн фільтрів, теплонагревателей, датчиків, форсунков і підсвічування. Але це все залежить від бажань і переваг клієнта. Зрозуміло, від цього залежить і загальна вартість всього замовлення.

Дуже часто каркасні басейни розбирають на зиму, але існують і морозостійкі басейни. Їх можна сміливо залишати на зиму. Ви можете облагородити басейн, оббивши його дерев'яною дошкою. Так басейн відразу ж набуває ефектний вигляд, а час експлуатації збільшується. Установка в котлован більш трудомістка і вартість установки набагато вище. При виборі цього способу на установку і монтаж у вас піде близько п'яти робочих днів. Спочатку почала виривається котлован потрібної глибини і форми, а далі проходить сама установка, яка не сильно відрізняється від наземної установки.

Організаційні питання

Для продажу та встановлення басейнів крім перевірених і якісних постачальників вам знадобиться офіс, де клієнти будуть звертатися до вас з повною упевненістю, що він спілкується з надійною фірмою, а не з підпільної шарашкіна контора. Немає потреби у великому і просторому приміщенні для офісу, але якісний, а можливо і косметичний ремонт вам знадобиться. Закупити оргтехніку та офісні меблі, підготуйте каталог з кількома варіантами басейнів, що б надати клієнтові широкий вибір.

Не пускайте рекламу на самоплив. Не дивлячись на те, що задоволений покупець призведе до вас ще не одного зацікавленого клієнта, ваша фірма все одно потребує реклами. Ваша основна мета для розміщення реклами – це реклама на виїзді з міста, на трасах, недалеко від котеджних містечок і в елітних приватних секторах, де проживає ваша цільова аудиторія. Вам підійде як розклеювання оголошень та розміщення реклами на бігбордах. Крім розміщення реклами, оренди або купівлі приміщення та закупівлі необхідних матеріалів, важливою статтею витрат стане навчання персоналу і покупка інструментів.

Монтаж збірних басейнів належить до сезонного бізнесу, таким чином, пік попиту на установку басейнів припадає на травень-вересень, а в період квітень-травень спостерігається різкий спад попиту. За цей час великі вже завоювали своє місце на ринку компанії отримують по двадцять п'ять заявок на місяць, а молоді – одну або дві, але не поспішайте засмучуватися, це вже непоганий результат. При грамотному розвиток ваш бізнес повністю окупиться за два роки.

Так само, ви можете надавати своїм клієнтам додаткові послуги, від яких ви отримаєте додатковий прибуток. До таких послуг належать: ремонт басейнів, чистка, щорічна збірка і розбирання. Дуже добре якщо ви ще почнете торгівлю супутніми товарами на подобі чистячих засобів та додаткового обладнання.

Роблячи висновок, ми можемо сказати, що встановлення збірних басейнів – це дуже вигідний і швидко зростаючий вид бізнесу, на який варто звернути увагу. Він не вимагає від вас великих вкладень, а при правильному підході результат дається практично миттєво. А попит на басейни зростає з кожним днем, що провокує зростання компаній, що займаються установкою і монтажем басейнів. Якщо вас зацікавив цей вид бізнесу, то не варто даремно втрачати час, виходьте швидше на ринок! Удачі і успіхів вам!