Тури для незрячих, як ідея прибуткового бізнесу

ТУРИ ДЛЯ НЕЗРЯЧИХ

Населення чималої кількості розвинених країн зберігає тенденцію до неминучого старіння, тому у світі налічується близько 314 000 000 людей з дуже слабким зором, і це число зростає з плином часу. Нижче розглянуто свіжа і цікава ідея для бізнесу, яка допоможе Вам не тільки пристойно заробити, але і дати можливість незрячим людям відчути красу і неперевершеність різних країн і міст своїм унікальним способом.

Сама ідея має свого батька, її авторство належить Амару Латифу. Він організував своє туристичне агентство, маючи досить великий досвід завзятого мандрівника, роз'їжджаючи по світу з великою кількістю різних туристичних організацій. Дивовижний факт полягає в тому, що сам Амар Латіф є слабким зором, і кожен раз його поганий зір було обмеженням його можливостей відчути повною мірою задоволення від тієї чи іншої поїздки. Засмучує той факт, що він не міг поїхати куди йому хотілося і навіть займатися тим, чим хотілося.Все це і стало початковим поштовхом для проектування, а згодом і реалізації тур агентства для сліпих або людей з вадами зору, яка допомагає людям з такими проблемами, усунувши бар'єри, щоб випробувати на собі весь досвід і ті відчуття, які можуть бути доступні зрячим людям.

ПРИНЦИП РОБОТИ ТУРИСТИЧНИХ АГЕНСТВ ДЛЯ НЕЗРЯЧИХ

За середніми показниками слабозорі люди складають 10-15 відсотків населення у всіх країнах Європи, а у Росії число цих людей коливається в районі 8-ми відсотків, тому екскурсійні сервіси і туристичні агентства для інвалідів мають дуже велику область професійної діяльності.

В основному слабозорими люди стають в результаті деяких нещасних випадків або катастроф, таких як: різного роду промислові аварії, катастрофи, стихійні лиха та катаклізми, військові конфлікти і т. п. Так само це люди з числа тих, хто любить екстремальні відчуття і розваги, займаючись при цьому спортом. Деякі страждають від слабкого зору з народження. Все це показує, що є великий і платоспроможний сектор ринку, який звик отримувати туристсько-екскурсійний спектр послуг.

ВІДЧУТНІСТЬ СВІТУ І ВІДЧУТТЯ

Найбільш просунуті і активні фірму вже активно користуються цим трендом, пропонуючи різноманітні послуги, в тому числі і для інвалідів, що дозволяє інвалідам без проблем відчувати себе найбільш повноцінними людьми. У світі існує ціла компанія, що спеціалізується на організації турів для слабозорих людей. Це англійське туристичне агентство. Треба приготуватися до конкуренції, зважившись на цю бізнес-ідею.Спочатку йде комплектація змішаних груп – об'єднуються сліпі та зрячі туристи, мета якої – допомогти сліпим мандрівникам «побачити» принадність і красу тих місць, куди вони направляються, а так само відчути її. Зрячі туристи розповідають про свої враження від побаченого, описують навколишню місцевість словами, допомагаючи при цьому слабозрячим протягом усієї подорожі.

Ясно, що вони допомагають їм не безкорисливо. За цю велику допомогу зрячі туристи отримують більшу знижку на сам тур від агентства. Перед поїздкою зрячі партнери проходять спеціальні тренінги і курси, де їх навчають патронажу за сліпими партнерами в тривалій поїздці

Існує багато компаній, які пропонують спеціальні рішення для довгих поїздок у такі місця, як Париж, Рим, або ж Краків, а так само відпускні тури в Хорватію, або ж сходження до найдавніших поселень в Перу. Кожна група містить рівну кількість зрячих і незрячих мандрівників. Ті, хто бачить ясно – стають в буквальному сенсі «очима» для своїх товаришів.

Ні, ці провідники зовсім не няньки для тих, хто сліпий, або з дуже поганим зором. Але при цьому, сама допомога нагороджується дуже непоганою знижкою з загальної вартості всього пакета або рішення. Роль помічників в основному – опис навколишньої обстановки, образів і особливостей місцевості. Це опис має бути засноване на порівнянні з самими звичайними і реальними предметами. Кожен раз, коли гід хоче щось описати, він може просто піднести свої руки до очей, подумавши, як би він міг описати це, надавши форму не очима, а руками.

З кожним роком тури для сліпих стають все популярнішими і популярнішими. Незрячі люди, або люди зі слабким зором, такі ж як і всі інші, їм теж важливо відчувати те, що оточує їх, «бачити» атмосферу. У цій сфері вже чималий час працюють багато різних компаній, які постійно розвиваються, маючи чудовий заробіток від оформлення путівок. Якщо Ви візьмете до уваги цю бізнес-ідею, то Ви окупите свої вкладення протягом першого ж року. Успіхів Вам!