Сумка «ПостирайКА»

Чисті речі тепер можуть супроводжувати нас всюди! І як це чудово! Кожному з нас знайоме неприємне обставина, коли в дорозі неможливо попрати свої речі і привести гардероб в порядок! А для тих, у кого є маленькі діти, це винахід просто необхідно! Отже, вашій увазі надається пральна сумка австралійської компанії Calibre8 Pty! Вона пропонує всім мандрівникам, командировочним, жителям глибинок, позбавлених благ цивілізації, інструмент для прання брудних речей у похідних умовах. Ця сумка працює без електрики і абсолютно безкоштовно!

Пральна сумка Scrubba зроблена з пластику і має обсяг близько десяти літрів. Вона підійде для прання в дорозі кількох невеликих речей: пари-трійки майок, трусів і шкарпеток. Спосіб експлуатації дуже простий! Для цього в Scrubba-сумку треба залити воду, додати стираючий засіб і завантажити брудні речі всередину. Верх сумки щільно закручується щоб уникнути протікання води та мильного розчину. А зайвий відкачується повітря через спеціальний клапан. Сумка готова для прання. Ця сумка працює за принципом пральної дошки. Якщо пам'ятаєте, на таких дошках прали ще наші бабусі.Для цього вся її внутрішня поверхня покрита запатентованими пухирцями. Під час повторюваних натискань на мішок, і механічно пересуваючи одяг всередині пральної сумки, взаємодія мильного розчину і сили тертя творять добро в ім'я чистоти. Якщо ваша одяг слабо забруднена, то виробник обіцяє хороший результат вже через півхвилини. Одяг брудний стане чистою через три хвилини. Сильно брудні речі краще спочатку замочити в мильному розчині на дві години. Ви можете контролювати процес прання. Для цього існує прозоре «оглядове вікно».По закінченні прання і зливу брудної води потрібно ретельне полоскання, віджимання та сушіння одягу. Це все також відбувається в Scrubba.

Виробник пропонує ця пральну сумку Scrubba всього за 60$. А за 100$ ви можете придбати розширений пральний набір, що складається з самої сумки, сушильного рушники з мікрофібри, шнурок для розвішування одягу і мішок для брудної білизни.