Заробляємо на натуральних волоссі

Подібного роду бізнес почався далеко не в наш час, і навіть не в минулому столітті, ще один з класиків світової літератури, французький письменник і автор багатьох знаменитих оповідань Гі де Мопассан у написаній ним новелі під назвою «Волосся» згадував про подібного роду заробіток. Раніше я виділу наліплені на стовпах оголошення, де великими літерами надруковано: «Приймаємо натуральні волосся». Хм, купують волосся, — подумала я. Загалом, як-то просто відклалося в голові, що існують деякі підприємці, готові дати мені грошей за мої волосся.Через деякий час я скористалася цією «послугою», звернувшись в перукарню і набравши вказаний номер. Там же з'ясувалося, що купують волосся заповзятливі люди, з можливістю їх подальшого перепродажу вже за великі гроші безпосередньо тим, хто займається виробництвом натуральних перук, ціна на які була і на той час, та й зараз відносно висока. Волосся відросло по закінченні декількох років.

Безумовно, великих грошей на відновлення і продаж своїх волосся не отримаєш, ростуть вони досить повільно. При хорошому збігу обставин можна стригти волосся раз на один-два роки. При цьому довжина волосся повинна перевищувати 25 сантиметрів, вони повинні бути незабарвленими і не посидевшими, так як у випадку якщо волосся не буде відповідати даним мірками, оплата може бути зовсім мізерною.

Кажуть якщо стригтися коли місяць молода, тобто в період молодого місяця, волосся в цьому випадку відростає набагато швидше. Для підвищеного росту волосся можна використовувати оливкову і реп'яхову масла, а також сік лимона. Це може призвести до того, що ваші волосся будуть рости до необхідної довжини набагато швидше – близько півроку.

Але, давайте поговоримо і про інший бік медалі, коли можна перебувати дещо в іншому амплуа – зайнятися підприємництвом вже на інших волоссі, а свої зберегти здоровою цілісності.

Початкові капітальні вкладення тут мінімальні. Вам потрібно буде роз'їжджати по селах і містах, де перед цим дати оголошення в ЗМІ про прийом волосся. Після потрібно домовитися з певною перукарні про співпрацю. Є два варіанти співпраці: надання фахівців для стрижки або просте використання приміщення. Як показує практика, дуже рідко офіційно доводиться платити орендну плату за невелику площу. Зазвичай все зводиться до неформального договором з власником перукарні, про певний, зазвичай невеликому винагороду.При цьому люди, прочитавши розвішані раніше оголошення або почувши рекламу по радіо, приходять і здають свої волосся. Згодом, там же на місці ними проводиться оплата.

Найбільш цікавими для даного бізнесу є відвідування сільських районів. Як відомо, там дуже багато жінок і дівчат мають красиві і довгі волосся. Так можна проїхати більше десяти містечок, і «назбиравши» потрібне вам кількість волосся (натуральних) вирушаємо у великі міста або столицю, де відповідні компанії або приватні особи, які займаються виробництвом натуральних перук, дадуть вам в рази більше за такий товар, ніж ви за нього заплатили.