Прогноз погоди в телефоні

Безліч програм і додатків поступово перетворюють смартфони в універсальні пристрої. Вони можуть бути гаманцем, помічником в роботі, навчанні і розвагою. Новий проект Netatmo від французької компанії пропонує зробити з смартфона ще й погодну станцію. За допомогою датчиків він може повідомити інформацію господареві про температурі, атмосферному тиску, екологічні показники, може показати прогноз погоди і дати потрібну пораду. Тепер прогнози погоди від ЗМІ та інтернет — сервісів більше не потрібні.
Вбудована погодна станція працює з гаджетів від Apple. Вона складається з програми, яка встановлюється в телефоні і двох циліндрів, де ховаються датчики. Один з них кріпиться на вулиці, а другий – вдома. Між собою вони спілкуються за допомогою смартфона, завдяки чому господар, не встаючи з дивана знає про погоду і температурі, вологості повітря та інших характеристиках.
Оскільки Netatmo підключений до інтернету, він може зберігати дані для наступного побудови графіків, вивчати погодні процеси і зіставляти їх з відчуттями домашнього метеоролога. Він може допомогти дізнатися погоду і на відстані від будинку. Система допомагає дати корисні поради. Наприклад, може сигналізувати про надлишку вуглекислого газу в приміщенні, пропонуючи провітрити кімнату. Чи може повідомити, що на вулиці стала бажана температура повітря, пропонуючи прогулятися.Причому, доступний прогноз погоди також і від погодних станцій інших учасників інтернет — спільнот, які готові поділитися метеоданими своїх датчиків з іншими.
За дане пристрій розробники просять 169 євро. Покупцям обіцяють безкоштовний додаток і довічне технічне обслуговування та оновлення софта. Можна припустити, що в ситуації постійної нестачі часу, це винахід буде користуватися великим успіхом. Розробники пішли в ногу з часом, враховуючи потреби великої кількості людей. Адже це дуже зручно, вранці, не виходячи з дому моментально дізнатися про погоду на цілий день. Актуальна бізнес — ідея.