Лікуємо запахами або займаємося ароматерапією

Лікування запахами (ароматерапія) направлено поліпшення і підтримки здоров'я і засноване на застосуванні ефірних олій. В умовах постійного зростання популярності лікування запахами, реалізація супутніх аксесуарів і ефірних масел є відмінною ідеєю, в рамках якої можна відкрити свій невеликий бізнес. У разі, якщо ви плануєте почати з нуля власну справу, вам для початку необхідно розібратися з тим, яким саме чином ви будете реалізовувати дану продукцію.

У вас є можливість відкрити свій власний магазин (для початку він може бути невеликим), де будуть продаватися ефірні олії та інші подібного роду речовини. Для даних цілей вам знадобиться відповідне приміщення розміром більше десяти квадратних метрів. У даному випадку варто розглядати варіант оренди (або, якщо дозволяють кошти, навіть покупки) необхідної площі у великих спортивних клубах, салонах краси, магазинах або торгових центрах. Звертайте свою увагу особливо на прохідні місця (нехай навіть площа буде невеликий).В пріоритеті, щоб там був готовий якісний ремонт.

Після потрібно подбати про придбання стелажів, де згодом ви будете розміщувати і зберігати товари ароматерапії, а також про обладнання робочого місця де будуть знаходитися продавці-консультанти (на перших порах він може бути один). Вирішальне значення в цьому бізнесі має відповідний інтер'єр магазину. Не пошкодуйте грошей і купіть якісні меблі. Якщо є така можливість, заздалегідь замовте дизайн фірмового стилю і інтер'єру, які будуть відрізняти ваш магазин від інших подібних точок продажу ефірних масел і інших ароматичних речовин.

Не менш важливим фактором є підбір кваліфікованих продавців. Зверніть свою увагу на манеру мови і зовнішній вигляд майбутніх співробітників. З точки зору постачальників, постарайтеся купувати продукцію найбільш популярних марок, обов'язково при цьому перевіряючи наявність у них всіх відповідних сертифікатів на придбану продукцію. Щоб розширити асортимент власного магазину також в список товарів можна включити ароматичні приладдя для сауни і лазні та/або косметичну і парфумерну продукцію.

З плином часу у вас з'явиться можливість розширювати власний бізнес, організувавши для цього магазинну мережу, де будуть продаватися товари ароматерапії. Її необхідно буде об'єднати єдиним брендом і розташувати в різних районах міста (згодом, при виникненні такої необхідності, і в різних містах країни). Відмінним варіантом у даному бізнесі також буде відкриття невеликого магазину на території салонів краси, де будуть надаватися послуги ароматерапії.

Для тих же, хто бажає організувати власний бізнес прямо у себе вдома, можна задуматися про відкриття відповідного магазину в мережі Інтернет. У цьому випадку, для організації власної справи, вам знадобиться організувати сайт в мережі Інтернет (магазин), де будуть продаватися товари ароматерапії. В даному випадку є два варіанти: ви можете для створення такого сайту скористатися безкоштовними, вже готовими шаблонами (в інтернеті їх достатньо), або замовити у професіоналів такий інтернет-магазин.В рамках даного проекту, потрібно буде зайнятися пошуком, організувати поштову або кур'єрську доставку товарів і подбати про яскравої рекламної кампанії. Щоб розвинути бізнес в інтернеті великих інвестицій не потрібно і це буде значно дешевше, ніж відкрити свої торгову точку. Також важливим фактором є те, що відразу після запуску рекламної компанії підуть перші клієнти, які захочуть придбати товари ароматерапії.