Набір мандрівника

Любителі орігамі з команди дизайнерів розробили унікальний набір для мандрівників — Travelers Paper Kit. Адже за хорошими відчуттями вирушаєш не тільки комфортабельні готелі з системою all inclusive, а зовсім інші місця, далекі від цивілізації. А це ідеально підійде для людей, хто любить подорожувати легко і без детального планування.
І саме Travelers Paper Kit — панацея для несподіваних ситуацій, з якими можна зіткнутися протягом походу. Набір являє собою аркуш формату А 2, легко складається в плоский буклет, розміром з долоню і надає туристу чималий набір потрібних предметів. Любителі походів не тільки незабутньо проведуть свій відпочинок, але навчатися мистецтву орігамі.
Travelers Paper Kit розділений по всьому периметру на зони, які потрібно згинати по схемі по мірі потреби речей як одноразового, так і багаторазового застосування. У цей «чудо – набір» входять:
— сонячний компас для визначення денного часу і зоряний – для контролю нічного;
— ложка;
— склянка;
— чотири паперові сірники, які легко запаляться про будь-камінь;
— відображає карта, що може функціонувати як сигнал лиха або як паперове дзеркальце, так необхідне, особливо якщо серед відпочиваючих є дівчата;
— паличка для точкового масажу, яка швидко допоможе зняти втому і додасть нових сил;
— невеликий пакетик для відходів;
— чотири мічені стрічки для позначення правильних доріг, що в майбутньому допоможе не заблукати. І ще лишається невеличке місце для нотаток – адже це так необхідно мандрівникові.

Може хтось вважатиме цей набір несерйозним і в майбутньому маловикористовуванним, але Travelers Paper Kit зайняв призове місце на конкурсі серед дизайнерів. Як заявили розробники, весь комплект виконаний з переробленого паперу, що знижує його потенціал впливу на навколишнє середовище. Можливо, це не додає йому надійних якостей, але в якості жарту початківці мандрівники, а також любителі орігамі неодмінно придбають такий незвичайний комплект.