Відкриття чайного магазину

Останнім часом все більш популярними стають ідеї, на реалізацію яких не потрібно великих капіталовкладень. Одним із представників цього сегменту є відкриття чайного магазину.

Постачальники

Перед відкриттям свого чайного магазину, перевірте ринок оптових постачальників. Ви можете знайти їх в інтернеті і якщо ви живете в іншому місті, зможете дізнатися, де знаходиться найближче до вас представництво цієї компанії. Зрозуміло, найкращим рішенням стане співпраця з постачальником прямо, без посередників. Знайшовши декількох постачальників, почитайте відгуки про їх продукції або досвідченим шляхом спробувати чай самому, щоб дізнатися про якість пропонованого продукту.Поганий і не якісний продукт не тільки може підірвати вашу репутацію, загальмувавши розвиток вашого бізнесу, але й поставити хрест на всій вашій діяльності.

Приміщення

Підберіть приміщення для свого чайного магазину, воно має бути невелике і перебувати в людному місці. Приблизна площа дорівнює десяти-п'ятнадцяти квадратним метрам.

Обладнання

У наше століття цифрових технологій, будь-яка людина може відкрити свій магазин, прямо не виходячи з дому. Замовте все потрібне обладнання: пакетики, мішечки, баночки, ваги та інше, все це ви можете знайти і купити в інтернеті. Стійки і вітрини ви можете замовити у місцевих майстернях або зробити самим, зрозуміло, якщо є такий навик.

Розміщення товару в магазині

Дуже важливо перед відкриттям чайного магазину красиво і грамотно розставити свій товар на прилавку, надавши покупцеві весь асортимент. Не обмежуйтеся звичайним простим чаєм, замовляйте і чай з різними ароматичними і смаковими добавками. При великому асортименті, люди охочіше до вас заходити.

Цінова політика

Цінова політика в чайному магазині має свої особливості. Проскануйте ціни своїх конкурентів і зробіть різну націнку на різні сорти чаю. Наприклад, ви можете поставити більш високу ціну рідкісних сортів чаю, яких немає у ваших конкурентів, а на деякі сорти знизити ціну. Так ви зможете отримати додаткових клієнтів без збитку своєму бізнесу.

Відкриття чайного магазину – це хороший варіант, що приносить відчутний прибуток для малого капіталовкладення.