Продати непотріб

Сучасне суспільство споживачів так звикла купувати речі, що з часом вони просто перестають бути для них актуальними. Напевно кожен стикався з проблемою, що та чи інша річ просто припадає пилом на полиці ось вже півроку, так як не було випадку її використовувати, а може бути просто бажання. Якщо раніше такі речі просто захаращували квартиру, то сьогодні багато хто починають активно від них позбавлятися, при цьому трохи заробляючи. Як же це зробити, куди йти і до кого звертатися, а також які речі користуються найвищим попитом?

Інтернет-майданчики для продажу старого мотлоху

Сьогодні найбільшу популярність отримали різні інтернет-майданчики, де можна виставляти як новий, так і старий товар. Благо, все більше споживачів починають використовувати веб-ресурси для пошуку того чи іншого предмета. Так, варто відзначити майданчик Avito, OLX, Slando, «З рук у руки», Dmir та інші. Просто зайшовши в пошукову систему і набравши в пошуку «продати старі речі», ви натрапите на великий каталог сайтів, де можна розмістити оголошення. Напевно, найбільшим попитом сьогодні користуються дитячі коляски і ліжечка, тварини, хутрові вироби та багато іншого.Необхідно просто зайти на сайт, зареєструватися, сфотографувати речі і викласти все це з докладним описом, вартістю та контактною інформацією.

Соціальні мережі для продажу старого мотлоху

Соціальні мережі завоювали любов будь-якого користувача, який просто вміє користуватися комп'ютером та інтернетом. Практично у кожної людини є свій власний обліковий запис як мінімум п'ять десятків друзів. Серед найбільш відомих соціальних мереж варто зазначити Вконтакте, Facebook, Однокласники. Тут ви можете розмістити оголошення, і їх побачать ваші друзі, які, в свою чергу, можуть поділитися зі своїми друзями інформацією. Якщо речей багато, то можна створити справжній інтернет-магазин, розподіливши за категоріями непотрібні речі і помістивши їх в альбоми.Головне не забувати, що вам необхідно постійно перебувати на зв'язку і відповідати на можливі запитання зацікавлених користувачів.

Секонд-хенди і барахолки для продажу старого мотлоху

Враховуючи популярність інтернету, право на існування і користування секонд-хендів і барахолок ніхто не відміняв. Якщо поруч з вашим будинком є пару таких закладів, чому б туди не піти і не запропонувати свої речі? У всякому разі, такий колись популярний спосіб продажу старих речей також ефективний.