Навчаємо працювати за комп’ютером

Представлена в цій статті ідея бізнесу прекрасно підійде тим, хто в знаннях комп'ютера пішов далеко за рамки буденного використання браузерів для входу у «Вконтакте» і знань як вмикати-вимикати комп'ютер. Один з варіантів власного перспективного справи є навчання роботі за комп'ютером. Таким чином, якщо ви не боїтеся слів «софт», «інсталяція» та «драйвер», розбираєтеся в Microsoft EXCEL і WORD, розумієте і знаєте як самому встановити операційну систему Windows, тоді у вас є всі шанси на успіх.
Крім хорошого або відмінного знання персонального комп'ютера, вам ще потрібно вміти донести до цільової аудиторії необхідну інформацію. Це означає, що ви повинні володіти навичками, які властиві викладачам і вчителям. Адже, по суті, з ними ви встанете в один ряд.
Перед тим як почати організовувати будь-яку справу (і в разі відкриття курсів, на яких навчать роботі за комп'ютером) важливим моментом є вивчення інтересу цільової аудиторії до пропонованих послуг і товарів. Хто зараз потребує і кому зараз цікаво вміти працювати за комп'ютером? Практично кожному пересічному громадянину. Працівники, які вміють впевнено користуватися комп'ютерами та комп'ютерною технікою, цінуються скрізь. Більшість магазинів, організацій, компаній і підприємств вже давно працюють з комп'ютерами.І, зрозуміло, тим, хто «в темі», знайти підходяще місце роботи набагато легше. До речі, на сьогоднішній день дуже багато мам і тат просунулися настільки, що хочуть, щоб їх дітвора вміла впевнено користуватися можливостями, які несуть в собі сучасні комп'ютерні технології, і за ці знання готові добре заплатити.
Таким чином, якщо їм усім ви можете надати необхідні вміння і знання, тоді можна зробити висновок, що потенційними клієнтами вашого майбутнього бізнесу можна вважати практично всіх жителів вашого міста. Клієнтська аудиторія, як на мене, дуже велика. Чи Не правда?
Є кілька способів, керуючись якими можна з легкістю організувати власну справу, засноване на навчанні роботі за комп'ютером.
Перший з них простий — можна працювати з окремими людьми, ставши приватним репетитором. В цьому випадку також можна набирати невеликі групи клієнтів, але не більше чотирьох осіб. Для клієнтів переваги такого навчання вкрай очевидно. Враховуючи невелику аудиторію, кожен з них отримує максимум уваги, а це значить, що і знань у них помітно додасться. Єдиний мінус для тих, хто бажає навчитися буде відносно висока ціна за дані послуги. А от особисто для вас подібний варіант більш ніж прийнятний.Крім цього, він дозволить вам заощадити на орендній платі, так як для проведення повноцінних занять (цей варіант ви розглянемо нижче) потрібно приміщення.
Ще одним варіантом організації даного виду діяльності — відкрити курси з навчання роботі за комп'ютером. Мається на увазі навчання не однієї, а відразу декількох груп учнів, кожна з яких може вміщати в себе до двадцяти осіб. Зазвичай, вартість таких курсів обходиться студентам значно дешевше, ніж репетиторські послуги. Але тут для учнів також є свої недоліки, які полягають у тому, що отримання знань залежить від бажання учнів навчатися і практично повністю лежить на їх совісті.До речі, не рідкісні випадки, коли (як би це дивно не звучало) багато сплативши заняття, самі ж прогулюють виділене їм час. Якщо ви вирішили зупинитися на цьому варіанті, потрібно орендувати велику аудиторію і, кожному учневі надати комп'ютер. Тут, зрозуміло, прибуток помітно буде помітно вище, ніж у випадку з репетиторством. Однак і клопоту буде побільше.
Таким чином, вам знадобиться: наявність доступу до мережі інтернет, крісла та столи комп'ютерні,
програми Microsoft Office і ліцензійні операційні системи Windows, самі комп'ютери і, звичайно ж, приміщення. Це може бути власна квартира, або аудиторія.
Цього повинно бути достатньо для організації свого перспективного справи. Успіхів вам!