Незвичайні ідеї для бізнесу, виявилися вдалими

«Неможливо, щоб така ідея працювала і приносила гроші», — найпростіше сказати і нічого не робити. Однак, той, хто вірить, що дана послуга або товар абсолютно необхідні суспільству, зробить все, щоб суспільство теж в це повірив. Отже, невелика підбірка незвичайних ідей для бізнесу, які працюють і цілком успішно.

1. Прибирання місць, де було скоєно злочин
Фірма Advanced Bio-Treatment, створена Джеррі Тернером займається тим, що очищає місця кривавих вбивств, самобуйств, різних інцидентів, які залишили після себе неприємні і страшні сліди. Також фахівці відмінно справляються з залишками сльозогінного газу, бактерій, які залишилися в приміщенні після того, як хворий помер або переїхав. Фірма очищає приміщення від запахів тварин і їх фекалій, якщо вони залишилися в квартирі після смерті якоїсь старенької. І це не все «очисні» послуги, які надає фірма.

2. Поховання праху на дні моря.
Фірма Eternal ReefsEternal Reefs займається тим, що незвичайним способом увічнює померлого. Прах змішується з цементом, цій масі надається форма коралових рифів, а потім занурюється на дно моря. Родичі покійного прощаються з ним на кораблі, а щоб відвідати його, їм потрібно спускати під воду з аквалангом і радіти, що замість похмурої картини кладовища навколо і всередині праху їх родича кипить морська життя.

3. Прибирання собачих фекалій.
Фірма DoodyCalls щоранку очищає територію від собачих випорожнень. У фірми досить замовників на дезодорування і прибирання газонів, луків та інших місць, доступних для собак. Також фірма DoodyCalls цілком вдало продає франшизу за $24 500 в рік. Ці гроші витрачаються на утримання колл-центру, навчання співробітників і здійснення маркетингової підтримки.

4. Пансіонат для нудистів.
DeAnza Springs Resort — це пансіонат, найбільший в США, де мешканці можуть ходити абсолютно голими. Створили його — пара нудистів Дейв і Хелен Ландман. Знаходиться він в Каліфорнії біля міста Якумба. Місткість — 700 осіб. Співробітникам також дозволяється бути голими, якщо, звісно, вони не контактують із зовнішнім світом (постачальники, підрядники).

5. Тури по місцях кіно — і телезйомок.
Жоржетт Блау, люто любляча серіали, вирішила створити туристичну фірму On Location Tours, яка робить екскурсії знімальними місцях відомих серіалів і фільмів. Ось деякі екскурсії: «Секс у великому місті», Диявол носить Pradа», «Централ парк», «Клан Сопрано», «Людина-павук». В програму екскурсії входять обіди та вечері в ресторанах, які відвідували герої фільму, відвідання квартир та інших місць, де «проживали» герої. Бізнес цей виявився успішним і єдиним у своєму роді.