Робити гроші з нічого, робити гроші з повітря

Як заробити? Як зробити мінімальні вкладення і отримати максимальний прибуток? Ці питання хвилює дуже багатьох. З екранів телевізорів, біг-бордів, у мережі ми щодня отримуємо купу пропозицій по розвитку бізнесу – продаж, виробництво, посередництво, депозитні вклади та інвестиції. Тисячі бізнес – ідей! Яку вибрати ту, єдину – свіжу, креативну, ту, яка буде працювати.
Шикарна мрія – робити гроші з нічого, робити гроші з повітря. У другій половині минулого століття це було фантастикою. Я сподіваюся, що ви пам'ятаєте книгу А. Бєляєва «Продавець повітря», а в наші дні, виявляється ця бізнес – ідея набирає популярність. І, правда, чому б і ні? Адже, те, що продається чиста вода, вже давним-давно нікого не дивує, а повітря набагато важливіше для людини, ніж вода і, значить, можна заробити непогані гроші, продаючи його. Ця бізнес – ідея ще не прижилася в країнах СНД, але вже широко використовується на Заході, причому в різних варіаціях.
В чому ж полягає суть? Навіть школярам відомо, як корисний чисте повітря, багате киснем. Таке повітря очищає організм від продуктів шлаків, вільних радикалів, сприяє прискоренню обміну речовин, омолодженню організму. А ось повітря, яким ми дихаємо в квартирах, офісах, школах і на вулиці насичений пилом, грибками, бактеріями різними хімічними речовинами, газами, парами, які виділяються автомобілями, промисловими об'єктами.
Яким чином можна продавати повітря? У західних салонах набирає популярність наступна процедура – грає неголосна релаксуюча музика, людина сідає в крісло, йому на обличчя одягається маска і він просто дихає очищеним, зволоженим і насиченим киснем повітрям. Ціна на дану послугу від 1 до 5 доларів за сеанс. Таке повітря можна продавати в балончиках (як дезодоранти), щоб ним можна було скористатися в домашніх умовах. А ще все більшу популярність набувають установки для очищення повітря в приміщеннях.Така установка нейтралізує різні алергени, бактерії, знищує неприємні запахи, очищає повітря від різних хімічних домішок, таких як феноли, формальдегід, насичує повітря киснем. Зараз, в Росії ця сфера бізнесу відносно вільна і в ній так багато конкурентів.