Нові технології в будівництві — 3d шпалери

В наш час кожна людина бажає створити затишок у приміщенні, неважливо буде це або квартира, або навіть кафе. І адже цих ідей існує просто величезна кількість. Адже люди будуть згодні на все, які мають свої будинки, щоб внести унікальне прикраса приміщення, порадувати рідних, друзів, близьких, але найголовніше, зберегти відчуття тепла і затишку в приміщенні.Тому прагнучи за цією тенденцією, ми поспішаємо придбати антикварні меблі, старі свічники, прикрашаємо стіни декоративними картинами і панно, одним словом, робимо все, щоб створювалося враження неприступної, але в той же самий час і затишній фортеці. Сьогодні на будівельному ринку технологічний прогрес не обійшов і прості шпалери, з'явилися 3d шпалери для стін. До того ж вони можуть використовуватися не тільки на стінах, але і для інших рівних поверхнях.

Цей вид шпалер відрізняється від всіх інших аналогічних матеріалів тим, що допомагають створити не справжній 3d-ефект на поверхні. Причому коли при нормальному денному освітленні придивитися до них, то нічого особливого не побачите, крім чітко намальованого малюнка. Але при вимиканні світла, починають світитися флуоросцентні лампи, і картинка дивним чином оживає, при цьому створюючи 3д-обсяг. Такі шпалери стали дуже популярні в ресторанах і кафе. Навіть у пресі промайнула така інформація, що саме завдяки 3д шпалерам, в закладах збільшилася відвідуваність на 60%.Актуальність свою також вони придбали в барах і нічних клубах. Для такої стилізації ці шпалери можна також використовувати на поверхню стелі, щоб створити зображення зоряного неба або відкритого космосу над головою. Ця родзинка приверне чимало уваги у відвідувачів.

Виробництво їх відбувається, як стандартними «поодинокими» фотошпалерами, так і панорамними, тобто зможуть прикрасити всю кімнату по периметру. Клеяться шпалери також як і звичайні, з допомогою клею.

Склад з якого зроблені шпалери, не може не радувати кожної людини. По-перше, вони захищені від займання, також стійкі до вологи, їх можна мити. І по-друге, вони не знебарвлюються і не піддаються зносу. Також склад матеріалу, зовсім не приносить шкоди людському організму.

Цей вид оздоблювального матеріалу популярні не тільки в нічних закладах. У квартирі вони також знайдуть собі місце. Для житлових приміщень підійдуть більш спокійні принти. У спальні використовують 3д шпалери з малюнками заходу, ніжних хмар. Безперечно, вибір дуже великий, що кожен для себе може підібрати вподобане зображення.

На початку реалізації вашого бізнесу, подбайте про хорошій рекламі. Нею можуть стати стенди з поміщеними зразками 3д шпалер. Тому така реклама буде більш ніж достатньою. І помістіть їх в місцях, де щодня проходить багато народу, це можуть бути будівельні магазини, торгові центри і т. д.

До того ж самі стенди зможуть використовуватися підприємцями в якості реклами. Гарантовано таким оголошенням вони зможуть привернути більше уваги до своєї справи.

При створенні хорошої реклами 3d шпалери для стін багато хто захоче купити, і не доведеться довго чекати результату. Навіть не сумнівайтеся, така незвичайна ідея зацікавить кожного покупця.

Ціна на цей матеріал залежить від багатьох факторів, наприклад, кількості флоуресцентоної фарби, складності малюнка, а також якості зображення на папері. Але не дивлячись на ціну, такі шпалери захочуть придбати багато. За словами бувалих бізнесменів у цій сфері, заробіток за перший місяць становить близько 100.000 тис. руб. Не погані цифри погодьтеся.

Тому якщо ви обміркуєте все ретельно до кожної дрібниці, то вам потрібно спочатку лише необхідний початковий капітал і надійні постачальники якісної продукції. А що стосується клієнтів, то вони самі до вас прийдуть. Такого роду бізнес дуже рентабельний і перспективний, тому бажаємо вам успіхів і не бійтеся нових ідей і вкладень.