Новий напрямок у бізнесі відпочинку — агротуризм

Туристичні агентства переповнені різноманітними пропозиціями для тих, хто шукає місце для відпочинку. Запропонувати щось, зроблене нове у цій старій як світ сфері дуже складно. Але якщо ви знайдете свіже напрямок – ви зможете стати досить незалежною людиною в плані фінансового становища. Тому що попит на відпочинок ніколи не вичерпається.
Особисте фермерське господарство приносить хороший прибуток, якщо там працюють фахівці своєї справи, є хороший керівник і належить воно думає господареві. Не важливо, на чому спеціалізується ферма – вирощування винограду або відгодівлю свиней, одержання городньої продукції або молока, розведення кроликів або робота з кіньми. Коли налагоджене виробництво, тоді можна подумати про розширення бізнесу, адже на діючій фермі створені всі умови для прилучення її до нового виду послуг.
Міський житель, потрапивши в умови села, відчуває море нових незабутніх емоцій. Встати рано вранці, пройтися по росному лузі, взяти участь у заготівлі сіна або годівлі тварин, власноруч нарубати дров для лазні та наносити від колодязя води – такі звичайні для селянина дії стануть подією для людини, яка проводить більшу частину часу в умовах міського життя.
Вам залишається тільки створити умови для проживання відпочиваючих. Це може бути приватний будиночок в селі, або спеціально побудовані котеджі на території ферми. Важливо, щоб люди, які приїжджають на відпочинок люди були забезпечені хоча б мінімальним комфортом у вигляді підготовлених кімнат з місцями для сну і душової кабінки.
А що ви ще захочете запропонувати своїм клієнтам – це буде залежати від вашої уяви і фінансових можливостей.
Перш, ніж почати свою діяльність, потрібно визначитися, де ви будете приймати своїх відвідувачів. Якщо ви є підприємцем і у вас вже є своє, діюче фермерське господарство, ви просто розширювати сферу своєї діяльності, включаючи в неї і обслуговування туристів.
Якщо ви хочете спробувати себе в цьому бізнесі, але не володієте працює фермою, ви можете укласти договір про співпрацю з власником підприємства. Або взяти в оренду ділянку землі і на ньому розгорнути свій комплекс.
Своїм клієнтам крім проживання на свіжому повітрі ви можете запропонувати продуктами харчування, виробленими на вашій фермі і в сусідніх господарствах. Такий вид послуги стане досить популярним, адже вся продукція екологічно чистий і абсолютно свіжа – молоко і яйця отримані під час перебування туристів на фермі, овочі і фрукти вони зможуть самі зібрати для свого столу.
Крім участі в житті ферми, відпочиваючі зможуть зайнятися риболовлею на найближчому ставку, піти в розташований поруч ліс на прогулянку або за грибами, просто посидіти в кріслі в тіні саду або біля палаючого вогнища. Для міської людини будь-яке подібне стане екзотикою.
Оформленням дизайну житла вам доведеться зайнятися вельми грунтовно, адже клієнти хочуть відчувати себе як на курорті. Тому їм потрібні не просто номери для проживання, а автентичне житло. Сільська хата в стилі мазанки або справжній дерев'яний зруб – ви можете вибрати будь-який підходящий варіант. Головне, щоб в інтер'єрі було як можна менше атрибутів і деталей сучасного життя. А найнеобхідніші предмети, що забезпечують комфорт, такі як електрочайник або плитка, повинні бути максимально непомітно розміщені в обстановці приміщення.
Тоді туристи зможуть зануритися в атмосферу старовини, провести час відпочинку, відчуваючи навколо подих історії.
Підготувавши свою ферму для прийому гостей, можна зайнятися рекламою, розміщуючи оголошення в інтернеті та ЗМІ. Не забувайте робити акцент на екологічно чистих продуктах харчування і активний спосіб життя на чистому повітрі.
Якщо ви любите сільську життя і хочете долучитися до туристичній сфері, подібний вид діяльності може стати для вас не тільки реалізацією ваших бажань, але і вельми прибутковим бізнесом.