Починаємо працювати консультантом весільним

Компанія весільних консультантів – це повна сервісна команда, яка надає повний комплекс послуг консалтингу для весіль, святих спілок та ювілеїв. Консультанти мають великий досвід і дуже віддані своїй справі, адже вони професіонали з багаторічним досвідом планування свят. Така компанія буде унікальна тим, що Ви будете давати клієнтам пильну увагу. Прислухатися до їх потреб і працювати з ними, щоб зробити незабутнім подія своєї мрії. Побажання клієнтів стануть Вашими пріоритетами.Тому лише Ваші клієнти зможуть втілити свята в західному, тропічному або більш традиційних стилях весілля, а Ви зможете допомогти. Ваші послуги включать у собі організацію не тільки весілля, але і медові місяці, прийоми, ювілеї консультації, планування бюджету, відповіді на питання етикету, а також повний спектр послуг, спрямованих до флористам, перукарям, артистам, музикантам і т. д.

На першому місці завжди потрібно ставити пріоритети своїх клієнтів, чи це перша весілля, поновлення своїх обітниць або їх річниця, Ви повинні, не випускати з виду кожну деталь події, щоб зробити його ще більш приємним і незабутнім. Тому пропонуйте безліч пакетів і послуг з урахуванням конкретних потреб кожної пари. Ми впевнені, що це комерційне підприємство буде мати успіх, і вважаємо, що чистий прибуток збільшиться скромно на другому році.

Ключем до успіху є такі прості правила:

швидке і ефективне обслуговування потреб наших клієнтів;

підтримувати відмінні робочі стосунки з такими постачальниками, як флористи, перукарські та магазини для молодят;

підтримка професійного іміджу весь час.

Дотримуючись таких простих порад, можна просто і швидко стати досить багатою та поважною людиною.

У компетенції Вашого персоналу буде грамотно організувати не тільки свято, але і допомогти нареченим, женихам, а також їх гостям підібрати гарне вбрання. З повним спектром послуг весільної консалтингової групи, Ваша мета це доставити «задоволення» в плануванні весілля або ювілеї пари. Занадто багато людей стали надмірно підкреслювати і розчаровуватись при організації цих чудових подій. Ви, як досвідчений і професійний консультант, будете використовувати весь свій досвід, щоб допомогти у створенні незабутніх і безтурботних подій для клієнтів.Роблячи це, наші відвідувачі можуть розслабитися і насолоджуватися своїм заходом. Який же результат? Ви створюєте подія, яка підходить для особливого стилю пари — справжнє вираження їх відносин і індивідуальності, як пари.

Цей бізнес буде спочатку як просте підприємство, належати тільки Вам, її засновнику. З часом, оскільки попит буде рости, можна буде розглянути питання про повторної реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю або корпорації, якою буде кращий набір послуг бізнесу.

Як вже було раніше сказано, засновником компанії можете стати і Ви. Завданням цієї посади буде: займатися з дня у день операціями плану і працювати спільно, щоб гарантувати цього бізнесу успіх. Але якщо Ви знаєте, що маєте мало досвіду для цієї місії, в будь-яку хвилину можете відвідувати спеціальні лекції або ж найняти людину, яка зможе за призначенням керувати персоналом і всім процесом організації.

За нашими оцінками, початкові витрати складуть $ 3000 (включаючи судові витрати, розробка логотипів, реклама, пряма поштова розсилка, і пов'язані з ними витрати). Додаткові $ 5000 потрібно на банківський рахунок в якості оборотного капіталу протягом перших двох місяців роботи. Початкові витрати будуть фінансуватися в рівних частках на власників особистих коштів, якщо є такі.

Хоча спалахи і хвилювання майбутнє весілля можуть бути п'янкими, вони також будуть величезними. Таким чином, ми в першу чергу звертаємо увагу на людей, які потребують їх найбільше — нареченої і жениха. За минулий рік у нашій країні було зареєстровано більше 1 мільйона шлюбів, що створює значний потенційний ринок для цієї лінії бізнесу.

Інший клієнтський сегмент представлений численними членами сім'ї і гостей, які відвідують весілля, ювілеї та інші подібні події. Цей сегмент вимагає підготовки додаткових послуг заходи, такі як підбір подарунків, і т. д.

Крім того, в організації весілля, консультанти вважають своїми основними завданнями надавати послуги, що включають навчання корпоративного етикету і т. д.

Вашою стратегією буде: надавати вашим клієнтам широкий спектр послуг по індивідуальному замовленню з їх особливими потребами. Тому, якщо вони вимагають повний пакет або просто консультацію по конкретній послузі, ви зможете допомогти.

Об'єднуючи повний комплекс весільних послуг під одним дахом, зможете запропонувати своїм клієнтам отримати консультації з одних рук. Компанія буде використовувати експертні дані при плануванні таких заходів, конкурентно позиціонувати себе як провідного постачальника весільних послуг. Все це зможе правильно підкоригувати власник компанії, який буде мати дуже сильні комунікативні навички, що буде сприяти розвитку «шуму» про високу якість послуг, пропонованих Вашим персоналом.

Стратегія продажу компанії буде ґрунтуватися на наступних елементах:

реклама в місцевих газетах – зробити не велике оголошення, що описують послуги;

розробка партнерських відносин з іншими постачальниками послуг (флористами, перукарями, громадським харчуванням), які будуть отримувати відсотки від продажу зазначених клієнтів.

Всі ці разом узяті компоненти, допоможуть Вам створити свій маленький, але прибутковий бізнес. Не забувайте модернізувати його, вносити нові ідеї, підходи, і навіть не сумнівайтеся, з таким багажем знань Ви не залишитеся без роботи. Удачі Вам!