Заробляємо на продаж морозива в свята

Літо – це не тільки час канікул, відпусток та спекотної погоди. Влітку можна добре заробити, відкривши свій бізнес з продажу морозива на вулиці, парку, та інших громадських місцях. Особлива велика прибуток у свята, коли на вулиці міста виходять натовпи людей охочих повеселитися, відпочити і просто добре провести час.

Постачальники

Знайти постачальників не складно, в цьому вам допоможе будь-який найближчий магазин, дізнайтеся у продавця, хто привозить їм морозиво, візьміть телефон. Зв'яжіться з постачальником, дізнайтеся всі умови договору, попросіть прайс-лист. Буде краще, якщо ви обдзвоніть кілька компаній. Так у вас буде можливість порівнювати і вибирати найбільш вигідні умови для вас. Майже всі фірми виробляють морозиво готові укладати договори на постачання з новими торговельними партнерами.

Місце

Після того, як ви знайшли постачальника, починаємо пошук місця, де буде розташовуватися ваша торгова точка. Знайдіть місце з найбільшим пішохідним трафіком. Відмінним місцем є набережні, парки, центральні вулиці і площі. Місця Для оренди вам знадобиться знайти посадова особа, що відповідає за роботу з орендарями. Поцікавтеся у продавців схожих точок і павільйонів. Так як вам потрібно зовсім не багато місця, два-три квадратних метри, то особливих труднощів виникнути не повинно.Якщо ви плануєте відкриття однієї точки, то можете торгувати самі, так ви заощадите на зарплаті торговцю та податки. Але ви отримаєте набагато більше вигоди, якщо відкриєте кілька точок відразу. Продавців найлегше знайти в соціальних мережах, там ви без проблем знайдете студентів, бажаючих заробити. Бажано брати на роль продавця симпатичних дівчат, так як до них покупці йдуть охочіше і який товар краще продається. Завжди пам'ятайте про строгий контроль і облік проданого, а при сильній спеці слідкуйте за холодильником, розтануло морозиво мало кого може залучити.Відразу навчіть продавця правильно приймати товар. Будьте суворі зі своїми продавцями, хваліть їх (можливо навіть фінансово) за хорошу роботу і звільняйте за прогули і злодійство. Так само самі стежите за якістю вам продукції, неякісний товар може швидко підірвати вашу репутацію.