Сяюче диво з квіткового магазину

Буває так, що підібрати потрібний подарунок немає можливості або часу. Або людина, яку потрібно привітати, мало знайомий. У будь-якому скрутному випадку на виручку прийде букет квітів. Квіти – це універсальний подарунок на всі випадки життя. А сучасні технології допоможуть зробити його ще більш екстравагантним.
Надати незвичайний вигляд поздравительному букету можна за допомогою спеціальної фарби-люмінофора або біо-гелю, які здатні в темряві видавати світіння.
Світяться квіти стануть маленьким дивом, яке можна створити своїми руками і порадувати близьких незвичайним подарунком. Для чарівного букета потрібні самі звичайні живі квіти, на які буде нанесено спеціальні речовини. Їх екологічна чистота і нейтральність є гарантією безпеки для людей, в тому числі і дітей, рослин і тварин.
Як змусити квіти світитися?
Світиться в темряві біо-гель можна наносити на всю поверхню квіткових пелюсток, а можна обмежитися забарвленням їх підстав і тоді бутон починає світитися зсередини самим чарівним чином. За допомогою гелю можна на пелюстках робити написи або малюнки, наносити на них візерунки. Крім того, при використанні гелю продовжується термін в'янення букета, за рахунок зменшення випаровування вологи.
Світлонакопичувальна фарба менш помітна на пелюстках і дає можливість квітці дихати, що дозволяє використовувати її і на живих, не зрізаних кольорах. Її можна нанести пензлем по контуру пелюсток в бутоні, можна за допомогою пульверизатора пофарбувати вся рослина цілком або тільки окремі голівки квітів. На бутонах світлих тонів така фарба дає більш яскраве світіння.
Скільки коштують матеріали?
Вартість кольорів залежить від регіону реалізації. Собівартість використання гелю становить приблизно 20 центів на повну обробку однієї квітки, при використанні фарби собівартість складе до 7 центів за один бутон. Фарбу виробники пропонують в наборах, де кожен флакон має свій відтінок, який надається внесенням різних пігментів і в результаті з'являється колірне розмаїтість в нічному світінні букета. Потрібно пам'ятати, що максимально яскравого світіння можна досягти при використанні люминофорної фарби без пігменту.
Як скористатися цією ідеєю?
Найпростіше запровадити такий вид бізнесу підприємцям, які вже займаються реалізацією квітів. Їм достатньо розширити каталог своїх послуг і пропонувати світяться квіти нарівні із звичайним товаром.
Але і як стартовий бізнес, таку ідею можна використовувати з великим успіхом, адже рентабельність її перевищує 100 % при всіх витратах на матеріали і оплату праці. Крім торгівлі готовими сяючими кольорами можна налагодити реалізацію фарб і біо-гелю. Ці товари будуть цікаві багатьом торгівцям квітами, оскільки це нова ніша в бізнесі, і вона ще не зайнята.
Перспективність виробництва і торгівлі світлими кольорами досить висока, тим більше, що цей бізнес не вимагає особливих навичок і знань і доступний у своїй реалізації практично кожному.