Як зробити весілля за пару днів?

Сьогодні ми поговоримо про такому серйозному святі, як весілля. Це дуже важливий крок у житті кожної людини. Ті, хто наважуються зробити його гідні похвали та захоплення. Але не про молодят сьогодні піде мова, так, вони молодці, що зважились, а про сам процес підготовки. На перший погляд здається, що це нісенітниця. Але, лише взявшись за підготовку, багато хто починає розуміти, що це просто не реально. Торжество такої важливості вимагає особливої уваги і часу, а також великих матеріальних витрат.Тому багато пар у святковій суєті починають відмовлятися від задуманих заздалегідь декорацій, заходів, конкурсів, які повинні були бути на весіллі, просто через брак часу на їх реалізацію.

Коли тільки заходять розмови про майбутнє весілля, то молоді люди думають, що це так легко все реалізувати. Що варто просто купити сукню, костюм, кільця і запросити друзів і близьких в ресторан. Ну що тут має бути складного через тиждень впораємося. Але не так воно насправді, як здається. Одні лише запрошення листівки для гостей можуть завдати купу клопотів. Адже гарно виглядатиме, якщо кожному потенційному гостю буде надіслана поштою або вручити особисто листівка, яка буде індивідуально заповнена. А це вже роботи на кілька днів.

Дуже часто в суєті нашому житті відбуваються різні конфузи. Це, наприклад, дата реєстрації шлюбу наступає буквально через кілька днів, а в цей час всі гості і молодята тільки починають свої приготування. Звичайно, в такі терміни дуже складно вкладеться. І навіть не кожне шлюбне агентство допоможе Вам у цьому. Але якщо є такі ситуації, то виходить, є такі люди, які зможуть вирішити цю задачу.

В одному американському шлюбному агентстві цю проблему вирішили знищити раз і назавжди. Спеціально для тих пар, які, за відомим обставинам, хочуть швидко організувати святкові урочистості, фірма пропонує нову послугу – організації весіль за кілька днів або як її ще називають «експрес-весілля».

Давайте розглянемо приклад. Ви напевно пам'ятаєте 2007 рік, коли десятки тисяч молодят штурмували Рагси, тільки для того, щоб зареєструвати свій шлюб 07.07.07. А уявіть таку ситуацію, що така подібна дата буде вже наступного тижня, а ви тільки почали свою підготовку. Адже так не хочеться втрачати таке гарне число. Тому в такому випадку прийде на допомогу агентство, надаюче саме послугу строкового весілля.

Вам мабуть стало цікаво, як це у простого персоналу це вийшло? Треба відразу зауважити, що дане американське агентство є не тільки шлюбним, але і пропонує свої послуги щодо святкування різних урочистостей. Досягти такої швидкості у компанії вийшло простим шляхом. У будь-якому шлюбному агентстві є відсоток відмов. Чому вони з'являються? Та тому що, деякі люди, які замовили собі організацію весілля, потім, з невідомих причин відмовляються від послуг. Звичайно, вони виплачують неустойку, за завдані незручності. Але згодом у компанії залишається цілий готовий проект.Так чому ж його не запропонувати іншим молодятам, які планують відіграти швидку весілля?

Якщо така ідея могла народитися в тій самій Америці, то чому ж її не втілити і у нас? Адже це так романтично, коли все робиться спонтанно.

Як же можна буде подивитися варіант запропонованих сценарій? На сьогоднішній день у кожної вдалої і великої компанії є свій особистий сайт. На його сторінках можна створити анкету, яка допоможе дізнатися про клієнтів більше інформації. Для цього потрібно набрати цілу команду професіоналів, які зможуть швидко реагувати на замовлення. Вони повинні мати практику у всьому, як у монтажі декорацій, так і в організації конкурсів.

За словами американської компанії, чужі проекти користуються великим успіхом. І сама принадність не в тому, що свято буде швидко організований, а в ціні. Просто, як правило, витрати на сценарії чужого весілля на багато скорочуються, що буде великим плюсом для молодих, адже зекономлені гроші можна витратити на щось інше, наприклад, на весільну подорож.

У таких випадках виграють організатори, адже все вже оплачено, а значить, гроші повернути за все куплене не можна. Але все одно, якщо пара відмовляється від весільного сценарію, вона виходить переможцем, тому що агентство відшкодовує частину витрачених коштів. І тому це виходить ідеальний бізнес, де потім у виграші залишаються дві сторони.

Багатьом бізнесменам, які віддали все своє життя весільного бізнесу, можна просто позаздрити. Адже ці люди займаються дуже приємною і красивою роботою, даруючи людям масу позитивних емоцій. Тому хотілося б побажати удачі і натхнення кожному починаючому власнику прекрасного будинку виконань надій.